Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

To, Grof Duku :relaxed:
Samo nemoj sliku da menjas i sve ok.

1 Like

Vala si sa imenima na sve strane. :joy: Drago mi je da si poceo da radis na brendingu. :smile:

A jel mogu i ja da promenim? Ne znam sto sam onomad stavio svoje prezime, sve se bojim sada cu se pokaciti sa nekim pa cete me naci gde sam :rofl:

A mi banacani nismo za borbe i ratove, odmah se stim ovog klipa iz foliranta, “ne pucajte ovde ima i ljudi” :slight_smile:

1 Like

Sve dok se ne pokacis sa Goku - Doku :rofl:dobro je. Isece te ko lubenicu ocas posla :sweat_smile:

3 Likes

Bitno da si Stefija zezao što svako malo menja nick…
:slight_smile:

4 Likes

Stefi4Barca nije imao izbora, morao je da menja jer je popio ban na live-u. :smiley:

2 Likes

Izgleda da sam za**bo firestick, ni tamo ni vamo, tacno cu popizdit.
Uzeo bih ovaj nov chromecast, ali u CG nema a da se dostavi iz USA ispada 100 usd.
Ufff

17 posts were split to a new topic: Moje putovanje u Argentinu i Urugvaj | 2020

5 Likes

Sjebalo: juce mi izgleda crkao hdmi port na tv-u
Sve radi normalno na drugom portu, znaci u sred igre mi je izbacilo crn ekran i ono ‘nema signala’.
Je l zna neko sta sve mogu da probam?

Obicno se odkine sa ploce posto je sve to danas djubre ma koliko ga ti platio. Samo napregnnutost hdmi kabla ga unisti.
Imas li garanciju?

1 Like

Nemam, imam tv oko 3-4 godine

Onda servis i nadaj se da je samo to i da moze lako da se zalemi.

Ulazim na twitch i vidim da gta v prati preko 100k ljudi live, i ostajem zapanjen i dalje vrh popularan.
Svaka im cast vala!!!

Dodjem do zakljucka necete skoro gledati GTA 6.

4 Likes

Sjebalo:Umro Dzej Ramadanovski…

3 Likes

Da se i ja pohvalim. :smiley: Čekao sam Ninju ali je ovo iskrslo na brzinu i dvoumio sam se dva dana šta da radim pa nek ide život. :slight_smile:

25 Likes

Ode legenda i boem.

RIP Džej

3 Likes

Cestitamo :grinning:

1 Like

How much? :rofl:

1 Like

Uze mi rec iz usta :smiley:

1 Like