Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Evo me jedno sat vremena u igri i prezadovoljan sam. Istinski rpg kakav volim. Mozda si vise fps tip :grinning:.

1 Like

Moguce, iako sam igri dao dve sanse, iscitao ovde temu od 300 postova cini mi se, ali jednostavno mi nije bilo to to… Doduse, ima od tog 3,4 godine, mozda bi mi sada kliknula :grin:

1 Like

Moras odigrati makar 10-ak sati, ako nisi, da bi uopste krenuo da igras toliku igru :smiley:

Ja sam je igrao 2,3 sata u dva navrata…
Sve mi je nekako bilo prekonfuzno i nisam vise odvojio vremena za nju…
Razlog i tome je Fifa, standardno :slight_smile:

Starosedeoci ovde znaju moj stavi prema Inquisitonu – kratko receno, igra mi je nepodnosljivo isprazna, ustogljena i bespoentna. Jedva sam je zavrsio. Witcher 3 mi je posle toga dosao ko melem na ranu.

Al svejedno mi drago da vidim da neko u njoj uziva, nadam se da ce te drzati pozitivan stav.

1 Like

Ljudi, mogu li vas zamoliti da skinete ovu online kratku pricu? Besplatna je sad za vikend i dovoljno je samo preko maila da napravite nalog. To je 2 minuta posla. Drugar je pisao pricu i na engleskom je i pokusava da se probije u top 100 sa tim pricama. Nista vas ne kosta i niste obavezni procitati (a mozda mozete i nekada malo procitati dok negde nesto cekate, odlicno pise momak)… Hvala vam :slight_smile:

https://www.amazon.com/dp/B07YDRM4JK

5 Likes

Ulepšalo dan, a čini mi se da će mi ovo ulepšati i nekoliko predstojećih nedelja.

Hvala bratu @Milan89SD

8 Likes

Ko je izdavač?

1 Like

Čarobna knjiga, Beograd.

Vebsajt: www.carobnaknjiga.com

1 Like

Imali su popust na strip koji sam kupio u njihovoj knjižari/prodavnici u Eurocentru (kod Doma omladine).

1 Like

Isao na kvantas da kupim krompir i kad sam izlazio sa pijace vozio 10m u suprotnoj traci jer me mrzelo da se vozam 500m dalje, naravno samo mene moze da ukenja da bas u tom trenutku naidju panduri. Na kraju krajeva zavrsilo se poprilicno srecno sa kaznom za pojas, malo se kmecalo jbg tako mora :slight_smile:

Sad sledi laka odluka da li da kratim za 5000 din Sony ili Nintendo fond za igre :neutral_face:

Oba po pola :wink:

1 Like

Drugi put te nece mrzeti :slight_smile:

Definitivno nece biti jer mi putovanje na posao zavisi od kola i jedna nepromisljena odluka mogla je totalno da me uprasti, ne toliko sto bih propao za 15-30 000 din i 6 bodava ali tih min 3 meseca zabrane bi me bacili u totalni bedak.

U sustini si dobro i prosao. Kaznu sa osmehom da platis i nigde ne zuri ubuduce :slight_smile:

1 Like

Sutra idem da platim ali bez osmeha :grin:

Možeš da se nagodiš da platiš više, a da ti ne uzimaju dozvolu…

Danas se konačno počastio!
2K, 31.5"

Za sada sam prezadovoljan

8 Likes

Moze tacan model da vidim kakvo je to cudo? Planiram i ja 32 inca ali prvo moram da prodam VG278Q :neutral_face: