Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Bio sam dva puta na Lefkadi - 2015 i 2016. Imao sam tu cast da obidjem kolima Egremni dok je bila pristupacna tacnije tu cast da sidjem sa cuvenih 350 stepenika :rofl: i to sa punom opremom (rucni frizider za pivo i suncobrani haha).
Nisu bas odmah dubina, moze postepeno ali zbog talasa i mora uglavnom nisu ni blizu standardnim plazama sa laganim ulazom.
Mada da znas da ako se povuce more kada su talasi na Katizmi moze da te saceka ulaz u 1.5 m na drugom koraku. Zato sto kada su jaki, potkopavaju onaj sitan sljunak i prave rupe.
Nisam obisao jednu ili dve plaze na zapadnoj strani od lepsih. Tu racunam i Agiofili na jugu (za nju mi je tek posebno krivo i ne mogu da prezalim sto nisam). Ostalo manje vise sve. Na istoku takodje tj bar one koje su vredne obilaska.

Ma kojih 1000 plaza, idi na Krit da vidis hahaha. Krenes magistralom ili autoputem na 20m uvala ili plaza :rofl: :rofl:

Inace meni od svih mesta gde sam bio (letovanje) idu Krit (sa ostrvom Chrissi) pa deset mesta prazno pa Kefalonija.

To nije ostrvo, to je zemlja za sebe. Cak i narod tamo sebe zove Kricanima a ne Grcima. Najspecificniji narod i mozda najljubazniji u celoj Grckoj.

Prebaciti svo ovo piskaranje ovde u temu letovanja :smiley:

1 Like