Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Zesce s*ebalo : Imao tri sata sna zbog duplog domaceg iz konstruktivne, nisam uspeo da spremim matematiku za sutra jer sam vreme uglavnom posvecivao drugim predmetima.

Doduse dobro sam uradio II kolokvijum iz mehanike prekjuce, trebalo bi da bude 10, i iz konst dobio 2 desetke za domaci od prosle/pretprosle nedelje.

Lekcija naucena, i kad mislis da imas malo slobodnog vremena, NEMAS :smiley: zivela bolonja

Ulepsalo: Upravo dobio 800 evra na “kladari”

i povratio si sav ulozen novac u igre za NEXT GEN…

Win-win :smiley:

To bi bilo jako lepo ali jok brate, samo na XO sam **sigurno **potrosio blizu 1000 dolara, i jos jacih hiljadu dolara za PS4, sve skupa jacih 2000$…ma oko 2500 dolara za obe konzole sigurno, ne racunajuci konzole, samo igre.

a jbg -800 eura onda :smiley: hehehe makar neka uteha heheheh

----->> mandatory “pc gaming is expensive” sarcastic post :smiley: <<------

a vala jeftiniji je gaming na PC mozemo da se lazemo koliko god…

Cak i da imas obe konzole i igras na njima samo exclusive igre (sto ja radim, samo mi jos fali XO :P) opet izadje jeftiniji gaming…

Realno, na ps4 ekskluzivama nisi ni mogao da potrosis pare :smiley:
Necu vise, I’m out

racuna se cena konzole ako nista drugo :stuck_out_tongue: hehehehe

Opet na 5-6 igre x retail cena opet nije za bacanje… Dok za druge PC je tu koji doprinese igranju na 0 :slight_smile:

xKaran :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

edit : xXKaranXx :stuck_out_tongue:

edit edit : xXKarOneXx :stuck_out_tongue:

I’m not a rasist, I hate everyone equally.
Kao sto je neko prije sest mjeseci rekao da voli retro/pixalated igre, i pitao sta mozemo da mu preporucimo, ja mu rekao sve XO igre.

Ta bum bum tas.

Ako iko iskopa ovaj post, pada screenshot i uramljujem na zid :smiley:

Ima li i jedan topic gdje se ne raspravlja o grafici, teksturama i pikselima?! Damn! A minecraft najpopularnija igra za PC platformu

Toliko o tome. Elem, da se vratim na temu jer sam prvenstveno zato i dosao ali jedni te isti bodu oci istim glupostima non stop.

S*ebalo : vec 4 dan zakovan za krevet, groznica me drma aj zdravo. Neki virus, gripa, ebem li ga…samo sve zivo me boli.

Uljepsalo : lista igre za ps3, sta da poigram kad sam sve gotovo presao a na externom samo eskluzive i naletim na Blood Siren Curse. Nameracim se da krenem igrati (pokusavao 2 puta ali zbog nezgodnih komandi odustajao) i nakon nekih sat, dva igra me odusevila! Volim dobre horror igre, ne znam zasto prije ovo nisam igrao…

Ma ako si nam reko.

Ne znam bre sto se neki bune toliko oko diskusija o grafici teksturama i pikselima? Kad vidis zaobidji. Prosto i jednostavno. Drugo ljudi kupe igru i ocekuju odredjeni vizuelni uzitak. Imamo pravo da pricamo o tome kako izgleda.

Imas ljude kao Lordish koji ce npr. Fallout da igra kako god da izgleda, samo da ima fallout nalepnicu na kutiji, a imas ljude kojima smeta sto igra u 2015-oj godini ima gore animacije face od Half Life 2 iz 2004-e.

Ulepasalo: Prestao da pusim(cigare, sunce vam napaljeno). Doduse kupio vape, tj. vaporizer.

Šta je to vape? Neka šiša od javora? [emoji14]

Tezak hipsteraj i *****isanje

Aaaaa to, ma znam, ima i toga ođe, a čujem u par navrata da je još gore ****** od duvana. Teška hemija ovo ono, bem li ga…

Bethesda*

A ti igras RPG radi grafike ?! You 980 ***** !!

Od cigara ne moz da bude gore, jer ne udises dim nego paru. Znaci nista CO2, CO i katran. A tecnost je propil glikol, to ide u pumpice za astmaticare, ne vidim da im je lose od tih pumpica.

Nisam to reko, al je kriminal koliko su plasticne face i koliko su lose animacije faca. Takodje kosa je fazon 2005-a. Ne igram zbog grafike, al hebes ROLE PLAYING game ako cu hteti da iskopam oci zardjalim kasikama svaki put kad moram sa nekim da pricam. Ubija imerziju.

Mislim look at this sh*t