Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ne mogu da vam opisem koliko sam crncio poslednih nedelju dana. Radim spavam i gledam Walking Dead u pauzama u fazonu. HS upalio jednom, sta reci.
Evo upravo zavrsne linije nekog mrtvog koda pisem u matlabu, znaci 320 linija, mrtva funkcija. 2 for petlje, jedno zilion if, elseif, else-ova, jedno 9 miliona iteracija(6 iteracija u unutrasnjoj for petlji, mada je to promenljivo ali 6 MINIMUM i 1500000 u spoljasnjoj for petlji). Zavrsavam i pustam da radi. Pomoz boze da radi i da zavrsi za manje od 6,7 sati.

Fala bogu pa postoji teamspeak, umro bi mi komp ja mislim, na faksu imamo neke i7ice, 32 giga rama terabajti i terabajti prostora na hdd-ovima i server, Vladanu vec tesno u pantalonama fazon.

Kanada je divna zemlja!!! :smiley:

Cuj mene teamspeak, vidim ja igra mi se Battlefront. Na teamviewer sam mislio.

Divna zemlja, uvoze ljude da crnce :smiley:

Fala bogu ima blesavih Indusa ovde koji rade i za trojicu.

Pronasao sam thread iz snova. Za godinu-dve cu ovo da odradim, vec imam par ideja kako bi ja to odradio

http://m.neogaf.com/showthread.php?t=1126418

But why? Kad već postoji toliko opcija, najglavnija medju kojima je PSP? Kad omoguće Rejuvenate na svim verzijama, tek onda će se postavljati pitanje: But why?

Imam vec Vitu na 3.01, tek trebam da stavim Rejuvinate. Treba mi igra za 3.20, pa da instaliram PSM bez dozvole.

A ovo gore je san snova, Raspberry Pi u kombinaciji ja dva analoga i Win7/10… Ma san snova. A i zadovoljio bi kreativne porive, kao i zelju da stalno nesto capkam po elektronici :smiley:

Zeznuta je to zelja. Ja sam kao vampir po pogledu tehnike!!! Moram nesto da cackam pa to je, I need to feed!!!

Evo za pocetak moje ideje:
-R Pi kao osnova
-kontroler je dualshock 3
-display bi vjerovatno bio od nekog telefona, ciljao bi na nesto od 6 inca
-sve bi bilo uvezano drajverima na win7/10 (xinput, drajveri da mouse bude na desnom analogu)
-posto je full win, svi emulatori rade normalno, uz key bindings
-oblik bi bio kao kod vite, znaci analozi sa obe strane
-stavio bi duplu bateriju posto mi tezina ne bi bila problem
-samu plastiku bi morao izlijevati, dok bi najveci ptoblem bio prednji faceplate
-napomena: maticna za joy bi bila od dualshock 3, ali bi analozi bili custom
-ako budem imao vremena uradicu neki render, za sada mi je Vita oblik najbolji, ali bi opet prednost dao obliku i velicini wiiu gamepada, zato sto bi htio sto veci display i kuciste

Pi je cudo od naprave!!! Sta to sve radi, ludilo znaci!!! Nikako da ga kupim a vise puta sam planirao hehehe

Konacno posle godinu dana skupljanja kredita i $$$ kupio iGO . Nista lepse nego kada kupis app :slight_smile: dobio sam free skandinaviju isto kada idem tami imacu prijatelja koji sve zna :slight_smile:

Ulepsalo: 700-ti post,jos 300 pa 1000 :slight_smile:

Cestitam :smiley: Uh, secam se kad sam imao 2 i nesto hiljade postova na forumu, te bio prvi na listi :stuck_out_tongue: Good times.

Najjaci su oni sto ****postuju da nabiju postove da mogu da otvore tred :smiley:

Sambadi sed samting abaut pousts???!?!!!?!?! :smiley:

Deda, ti da ćutiš :smiley: Ti se ne računeš :smiley:

A bio sam noob mladjani nekada… Smrc

Šta hoćeš, ti si za koje vreme stigao dotle, šta ja da kažem? :smiley: Ja sam prešišao prethodnog dedu za nekih 800+ postova valjda :smiley:

Nije poenta samo u postovima hehehe

Eto tako vi skupljate postove :slight_smile: 1:0 za mene :slight_smile:

Mozda, mozda :smiley:

  • Prve dvije godine se trudi da ignorišeš osjećaj usamljenosti i nepripadanja. To je normalno i neizbježno. Dakle, ćuti i radi na rješavanju praktičnih problema.

Pametno zbori covek. Ma lakse je sad, imas fejs imas skajp mozes da pricas sa svojima kad oces, kontam da je teze bilo pre, kad te oderu za poziv samo da bi cuo svoje, kamoli video.