Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

U motor sipam uvek sam i samo sam gorivo!
Bas da mi neki strucnjak ne bi zalio motor!

200w (4)

4 Likes

Sad bio po rakiju i ćeru poveo sa sobom… Parkić. Spušta se niz tobogan potrbuške. Ja je zaustavim -struja ! Kad god dodirnem nekog ko je u pokretu-struja seva!
“Tata,udara me struja!”
“I mene ćerko”.
Da ne veruješ…

Teško da je statički elektricitet struja braćala. :stuck_out_tongue:

Jbg ja ne znam to, malo sam neobrazovan…
Al staticki elektriciret… pa ae da pravimo energiju od toga! Ili ipak ne…

Ima u NS isto tako par tih fuser igralista sto su se raspala za 3 meseca sa tim Tesla toboganima. A opet ima koja su tu vec 6-7 godina i nista im nije deca sa igraju i super su.

Au tebra,mator si… Kao i ja!

1 Like

giphy (5)

Bog da im dušu prosti i neka im je laka zemlja.
Selam alejkum…

Jbt kako meni ne sine takva ideja? :smiley:

1 Like

Možda bi ti sinula da imaš 560 funti sterlinga! hahahaha

1 Like

Vidis, mozda si upravu… :smiley:
Samo i da imam, ne bi uzeo taj fon :stuck_out_tongue:

Ma uzmi sony poslednja Z edicija i ne boj se

Ma gde tu sklopociju da uzmem… :smiley:

Xiaomi, Alcatel :stuck_out_tongue:

Nokia 3310 and chill

7AOZXLL

2 Likes

Presao sam sa 4K 8bit non HDR tv-a na 4K 10bit HDR 4K TV, 4K sa HDR-om (naravno na 10 bitnom ekranu) je cudo , bez preterivanja…

8 bitni ekran ti ne moze pokazati pravi HDR, samo 10 bitni paneli imaju pravi HDR, ovo sve ostalo su ti lazni HDR prikazi.
Razlika izmedju 8 bit i 10 bit, mogu opet ponoviti:

1 Like

Ti si neka egzoticna riba… Kako li te nađoše…

1 Like

Imam sledece nedelje neku sljaku za jednu konsultantsku firmu, au te klauzula o poverljivosti, te ovo te ono, posto sam ja pored prevodilaca za jednog stranca zaduzen da proverim bezbedost svega i svacega pre terenskog posla vidim u kakvom je kanalu rad u ovoj drzavi.
Da me ne shvati neko lose, ovo je odlicno i treba da se primenjuje u svakoj firmi. Za svaki dan na terenskom vozilu provera guma, rucne kocnice, provera paketa prve pomoci, gredica za tockove itd itd. Ako samo 1 stvar nedostaje ili je prosao rok recimo za prvu pomoc, nema terena dok se ne zameni.
Sto se tice voznje u kolima nema ni blutut telefoniranje vozaca, nema pusanja u kolima, svi se vezuju-auto ne krece dok svi nisu vezani.

Naucna fantastika za Srbistan, ali kod jakih firmi ocigledno da radi. Jos dnevnica jaaaaaaaako dobra :slight_smile:

4 Likes

To nije fer. Za šta onda policajac da uzme 2 crvene? A zima ide,treba detetu jakna,cizme…
Ulepsalo:
Konacno poceli da radimo. Teren,Mali Zvornik.
7-10 dana. Vec sam bio poceo da padam u opasnu dubiozu. Psihicku,finansijsku…
Bez posla nema zivota.
Gospodine i Daemone,nisam se javio za konzolu,nisam ni znao da idem,jutros me zvali…