Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Obećao sam bratu pleji sliku sa pivom Al oprosti evo pijem vino na terasi. Kažu ovde samo seljaci i švabe piju pivo pa se pravim fin.

1 Like

Wow,mangupe… Šta si ti, Novak Đoković?

Hahaha kako da ne… evo muka mi od ovih paste i Antipaste… imali ovde neki Festival hrane nešto kao gurmastico bla bla … gomile tezgi gde kuvari spremaju jela i gomila testenina sa mrvicama mesa i ribe. Kažem ja ženi eee nisu ovi videli Turiju i kobasicijada da vide šta je klopa. U suštini je sve ok osim sto je skupo i prave senzaciju od komarca u letu. Sledeće godine lepa Grcka ako Bog da. A ne ovaj fenseraj da ne kažem nešto drugo.

Ma da bre,kapiram. Zato ja ponesem ručni frižider, voli hipermarket,pivo,kobasice… Pa onda na jaz. (najbolja plaža u Cg). Ja da plaćam Nikšićanima naduvane cene… Mislim,nije da ne mogu,već stvar principa :slight_smile:
Ajde bre Danijele,kakva Grčka,pa nismo cigani ! :slight_smile:
Level 6,izvinjavam se.
Odeš u Grčku kao da si otišao na Adu. Sve sami Srbi. Treba pobeći od Srba. Sl god idem u Albaniju.

35 posts were split to a new topic: Inteligentna diskusija o cenama i ukusu hrane

Prebaceno u poseban topic & malo ocisceno od nekih troll postova.

Sjebalo:alfa opet ima “one” dane
Uljepešalo:može biti i gore

1 Like

Uljepsalo: Pronasao PS Vitu za 60e, jel vrijedi uzimati sa obzirom da je FW 6.35 I nema hacka?
Pozurite na Steam i preuzmite Mirage: Arcane Warfare dok je besplatna.

1 Like

I te kako se isplati,ako imas para da kupujes igre. U suprotnom se ne isplati :slight_smile:
Verujem da ima digital download naslova za jeftine pare,proguglaj malo…proBING-uj… Koliko se sećam bitna stavka je i memorijska,koja nije jeftina…

Sto se tice igara ima 25 na nalogu koji dolazi uz vitu, a sto se tice para toga vec nema. :smiley:
To radim menjazu za Wii, tako da se isplati. Memorisku nema to je jedini problem.

Saudine,moramo da batalimo posten rad, da i mi napravimo pare,ne vredi vise ovako :slight_smile:
Menjaj,vita je odlicno parce hardvera.
Posle opet nesto menjaj za memorijsku :slight_smile:

1 Like

Ovako, cena je ok, ali to što nema memorijsku je ENORMAN problem. Sama memorijska će te poprilično izaći, jer se ne isplati kupovina ispod 8GB zbog veličine igara, ja se sa 16GB natežem.

Sama memorijska će te izaći kao pola te Vite, ako ne i više, jer se više ne prave. Koliko sam video, ima neko na razmeni da prodaje memorijsku od 4GB za 1000 dinara, ali će tu jedva steti jedna veća igra, dok neke, poput Killzone neće uopšte.

Da je 3.60, pa da možeš da naručiš adapter za microsd koji je od skoro dostupan, onda bi bila druga priča, ovako…

Kako se ne proizvode kartice vise ako se Vita i dalje proizvodi ? Valjda?

Ni ona se više ne proizvodi i sve je teže naći novu. Možda se još pravi u japanu, inače, jok

Sve je to meni jasno nego se nadam da ceuspjeti probiti 3.65, sto se tice kupovine skupe kartice to odpada a I sam znam da je 16GB cak i meni na PSP malo. U svakom slucaju hvala vam na odgovorima razmislicu oko uzimanja, bolje da igram Super Mario Galaxy. :smiley:

Ja dok skupim kes da uzmem PS4 ima da izadje PS5. :smiley:
Al dobro uporan sam ja samo polako.

Naravno matori, samo polako. Sklepaj sad jedno 2 komada dece, pa onda polako skupljaj za konzolu…
Da vidiš kako se to skupi čas posla!

:joy:

Good night, guys…

1 Like

Isplati se, igre za Vitu jos izlaze, svakog meseca resovno i to se nece prekinuti jos koju godinu jer ika dovoljno jak hardver za Indie igre a Sony nije najavio naslednika. Memorijske mozes naci po oglasima. Ja imam 4gb i staje Killzone. Ne moras da igras sve odjednom, ali jeste tesno. Bolje je ako imas Plus nalog sa 100 Vita igara koje su bile besplatne svih ovih godina. Nije tragedija ni da nemas jer su igre cesto na rasprodajama.

1 Like

Vidim da vredi da se ima Vita, kada se oporavim finansijski malo zbog selidbe, kupovine auta i kada nadjem drugi posao vidim vec jednu Vitu :smiley: .

Sjebalo : cekam novi frizider, rekli zvace ujutru sat vremena ranije pre isporuke. Evo vec 11h, a pajseri nisu zvali jos da se najave, prodje jutro odavno.

Jesu li rekli koje jutro? :smiley: