Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

To je :slight_smile: .
Jel ima to posebno da se kupi. Ja guglao i kod nas ofc nema.

Ima tebra posebno da se kupi.
Kupis poseban televizor.
To je licencirana philips-ova tehnologija,samo njihovi televizori imaju abilight.Tehnologija je relativno stara,ima i polovnih tv-a sa ambilight-om.

1 Like

Pih nista onda. Vec imam nov tv :slight_smile:
Delovalovmi zanimljivo, ali jbg.

Kao sto kaze pleja to je “filips patent”, tako da ga imaju samo filipsovi tvi, ali da se to uraditi…znam da sam pre nekih 2-3 godine bas gledao na nekom forumu slike kako si je lik napravio nesto slicno ambilajtu, probaj baciti srče na jutubu.

1 Like

Ima detaljnih uputstava da se napravi ambilight sa Raspberry Pie. I taman se nalozim jer kosta 60 dolara sve ukupno,kad ono funkcionise kada se pusti film preko Raspberija. Dakle za gaming ne bi radilo.

Uljepsa mi sedmicu:

https://m.youtube.com/watch?v=swSAhRqg8uQ

5 Likes

Ok napravili su uspeh, shvatili smo. Ocemo mi nesto dobiti? Parce torte makar? Ne razumem takvo lozenje.

Dobili smo vec :roll_eyes:

Ne volim kada kompanija izadje sa nekim slavljenickim raspolozenjem koje nije bitno nikome sem njihovim menadzerima.

Ne razumem zasto trose CGI budzet na ove budalastine.

:joy:Bio Daemon,cepali Uncharted 2,skoro ga završili.
Fenomenalna igra.
To je prednost kada ti je tu gaming buddy,pa zajedno pravite taktiku,kad njega smori neki deo nastaviš ti,itd… To je za mene najbolji način igranja.
(Vops se podrazumeva)
Kod nas matorih je problem što su nam gaming drugari na robiji,mrtvi,ili ih apsolutno vise ne zanima gaming. Zato je tu republika,da nadoknadi pokojnog gaming drugara :slight_smile:

5 Likes

Oci mi zasuzise, a ti tako… :cry:

2 Likes

Haha, razumem emocije, ali bolje da se bace na Cyberpunk 2077. :wink:

do sada nisam igrao witcher, ali posle ovoga sam dobio zelju da ga isprobam.

Ulepsalo : Ozenio mi se brat danas…Bila svadba,prejeo sam se…Trenunto sam na wc solji :smiley:

1 Like

Upravo sam prvi put probao rakiju, od kajsije, što sam onomad ispekao.
Veoma sam zadovoljan. Izuzetno bogat buke, a ONA nežna za grlo i pomalo “burgija” u stomaku.
Fantastičan kvalitet, zaista.
E i da, 10€ litra ko je zainteresovan (minimum 2 litre za poručivanje zbog lakšeg slanja).

6 Likes

Ja ću doći lično, ne moraš da šalješ. :wink:

1 Like

Ne idi lično. Neši žena zabranila da se druži sa alkoholičarima. (znam da ima decu. U slučaju neposedovanja žene,ja se ispričavam. Dapače)

Pokupim i Pleju usput kad krenem iz Jagodine. :wink:

Koliko si napekao? :stuck_out_tongue:

1 Like

Kakvo dranje Turaka, majko mila.

Cirka se whiskey,gin i tequilla…
Ala se razbijamo,majko moja mila.

2 Likes