Šta trenutno igrate?!

Mrzim što svi osuđuje DmC na osnovu Demo-a -.-
Niti su probali kompletnu igru, niti očito razumiju sam koncept igre…

Imam velika očekivanja za ovaj DmC… A nadam se da će bit opravdana :slight_smile:

Neke stvari mi se svidjaju, neke bas i ne. Posle dve misije ne mogu bas da svedem utiske, jer su poduzi tutorijal. Gameplay je vecim delom prekopiran iz starijih igara i fluidan, bez obzira sto je novi studio (tvorci Heavenly Sworda i Enslaveda). Oseca se “flow”, poeni se nizu a ocena raste, kontrole su zategnute i u svakom trenutku imas osecaj da znas sta radis, nije button mash sto se u nekim trenucima osecalo kod Bajonete, starijih DMC, Ninja Gaidena. Novine sa LT i RT modifajerima su dobrodoslo osvezenje.Prica o Danteovom poreklu deluje interesantno. Imam malo zamerki na voice acting samog Dantea koji ne izgleda samo kao tinejdzer vec tako i zvuci, a glumac koji pozajmljuje glas nije bas na stelarnom nivou. Bajoneta je ipak postavila standarde koji su miljama daleko od ovoga. Imam zamerke na kolorit, iako je grafika savim pristojna, zbog prenaglasene crvene. Cut scene nisu toliko over the top kao ranije i facijalne animacije bi mogle biti bolje. Solidno je sve to, ali mislim da bi bilo nerealno ocekivati ocene iznad 7-8…

Igrao sam full verziju DMC-a do malopre i prijatno sam iznenadjen igrom. Nisam nista ocekivao od nje ali bas sam se prijatno iznenadio. Borba je fluidna i zabavna. Art style je, takodje, mnogo dobar, cak mi se i prica dopada. Za sada, meni je DMC prvo prijatno iznenadjenje ove godine.

Ono sto mnoge zanima je cinjenica da ovo NIJE DMC 5,ovo je DmC,novi pogled na dobro poznatu pricu o Dante-u.
Ja sam igrom prezadovoljan, sve od menija pa do samog sveta prosto puca koliko je truda ulozeno da bi se napravio ovakav stil prezentacije.
Imao sam (opravdane) sumnje kada se saznalo da Ninja Theory radi na igri, ali izgleda da su dobro odradili svoj posao.

bas zato sto je Ninja Theory radio igru
ja sam bio siguran da ce biti dobra :slight_smile:

Prelazim Hitman-a drugi put al’ sad na expert težini i mogu reći da je igra pravi izazov, nema checkpoint-ova, neprijatelja pun đavo, a instinct ne vredi ni koristiti jer ne otkriva mnogo, a troši se brzo. Ne igram ništa drugo dok ga ne pređem celog na “silent assassin” :slight_smile:


Dali jos neko ima isti problem u Devil may Cray-u

Edit : Nebitno :slight_smile: :slight_smile:

Presao Valkyrie Profile Lenneth na PSP-u, i konacna ocena 7,5. :slight_smile:

Evo upravo presao Far Cry 3 i stvarno moram reci, igra je NEVEROVATNA!!! Posebno mi se svideo kraj i ta mogucnost izbora. Ja sam (da nebi pokvario iznenadjenje onima koji jos uvek nisu igrali igru ili nisu dosli do tog dela) izabrao levu opciju, jednostavno nisam mogao nagovoriti sebe da izaberem ovo drugo, iako ne znam zasto. Glavno video sam na internetu drugi kraj i moram priznati da mi je drago sto nisam.

E sada prelazim na Dragon Age: Origins, i nadam se da ce me i ona (prijatno) iznenaditi kao i FC3. Svaka moguca preporuka od mene.

@Infamous: Mogao si staviti spoiler na tvoj text…mislim da ljudi ne zele da znaju da igra ima 2 kraja…

Izvinjavam se, potpuno sam zaboravio na to. Glavno, popravio sam gresku.

Spoileri futa, spoileri :slight_smile:
Sreca preletio sam

Sent from my iPod touch using Tapatalk

ma nema tu spoilera :slight_smile:
ajd ako je neko stigao dotle nek odgovori
jel to igra s****** il ja radim nesto pogresno

Upravo igram CoD Black Ops II u 3D i ne mogu da vam opisem koliko mocno izgleda :slight_smile:

Igram Top Spin 4, live, za par sati kraj moje prve sezone (nedelje), 45. sam od 800 na rang listi. 1800+ poena. Jedno vreme sam bio 25.
Osvojih jedan turnir koji mi je doneo valjda 150+300 poena. Igrao sam i još 2-3 finala (od oko 6 turnira).
Dok ortacima uživo ne prepustim set, u quick mečevima pobeđujem-gubim otprilike 50-50. Neki baš imaju dobar skill. :woot:

Inače igram sa “Troickim”, nabudžio sam ga da servira i udara ludački (power 100), ali zato ima slab volej i brzinu…
Prvo sam pravio Tipsu i uvideo sam da je loše da imam nabudženo od svega po malo (a na kraju ništa extra). x.x

Ja sam igrao kod druga u 3D mocno izgleda ali je malo teze igrati i cudno mi je nekako verovatno treba vremena da se privikne.

Bas bih voleo da igram igre u 3D-u. Misljenja sam da je to jedina smislena primena sadasnje 3D tehnologije. Cak i tako, sve se nadam da ce Oculus Rift uneti revoluciju na velika vrata, i da cemo kroz 2 godine svi standardno imati po jedan pored nasih novih xboxova, ili makar kompjutera… krajnje je vreme.

I evo nas na 300toj strani ove teme!
Woohoo!
Ova tema sada odlazi u arhivu kako ne bi opterećivali bazu a novi thread će biti za koji trenutak otvoren.

7 posts were merged into an existing topic: Šta trenutno igrate? 2017