Šta trenutno igrate?!

Magicka, Witcher i pokusavam da ne poludim igrajuci League of Legends

Igram novi PES 2012 DEMO…jednom recju,ova igra ce biti cist ocaj…nije ovo vise PES…vec kopija FIFE…da ne tupim…probajte pa ce te se i sami uveriti…a s’obzirom da PES kad pusti demo…tu se vec sve zna…nema prepravki u finalnoj verziji…ne znam…ja sam razocaran…jos jedna igra koju cu ostaviti bude li ovo finalni rezultat…definitivno mi ostaje jos samo da se ozenim…:slight_smile:

znaci konacno su odustali. falim te boze…

Alan Wake, igra je dobra, ali prvi chapter je prekratak, naam se da su ostali duzi.

svaka cast momci!

Deus Ex:Human Revolution i pocinjem Halo 3,taman osvezenje trojku nisam igrao.

Igram desu ex hr i bioshock 2

Jao, dobro me podseti! nisam ga još ni otpakovao!
runs

Igram Phantom Dust, i zaista sam odusevljen igrom. Ne znam da li igra radi preko emulatora na 360-ki posto igram na staroj konzoli ali ako imate mogucnosti ne bi trebalo da propustite ovu igru.

Upravo sam krenuo da igram Assassins Creed 1, i moram reci da je ta igra, po meni, najbolja igra u serijalu. Vidi se da se igra pravila godinama, za razliku od AC:B i kada se porede te dve igre, vidi se koliko su postali “komercijala” i uvode serijal u propast.

Iako mi je AC2 nekako najdrazi i igra koju sam presao milion puta, nekako mi je kec bolji, mozda zato sto je igra bila revolucionarna pre nekoliko godina, i secam se da mi je seckala ko luda, pa sam igra na nekih 10-15 fps-a, pa sam stalno isao kod brata da je igram. :smiley:

Evo sad sam krenuo da je igram na konzoli, posto je na PC-u nikada nisam presao, zato sto mi je sistem stalno padao, i to bas kad god stignem pred kraj igre. :stuck_out_tongue:

Da, isto tako mi se cini da AC1 ima znatno bolju grafiku od ostalih igrara u serijalu, mozda ne najbolje animacije i cutscene-ove, ali izgleda prelepo.

Dvojka je dobra ali meni isto prvi deo je ipak najbolji.

ma prvi deo je repetativan i dosadan ko proliv, ne moze ni da se poredi sa dvojkom i Brotherhoodom, barem sto se tice gameplaya.
Prvi deo ima odlicnu atmosferu, lokacije, likove, pricu i sve to stoji ali gameplay je uzasan ali hvala Bogu ispravili su to u dvojci.

Ne bih se složio da je užasan gameplay već je po mom mišljenju nezanimljiv i monoton način rešavanja misija

Gran turismo 5 i malopre probao Driver SF demo-i bas mi se dopao

Dobio si thanks. :smiley:

Trojka ti je najbolji deo u serijalu. Prešao sam igru sigurno četiri puta i doktorirao multiplayer. :slight_smile:

Slazem se, trojka pa onda ODST, fantasticne igre, igram ih vec mesec dana bez prekida.

pa to sam i mislio, mislimdosadan i monoton nacin resavanja misija = monoton i dosadan gameplay

Zavrsio sam x man wolverine i onako igra nije losa. Poceo AC brotherhood i igra obecava ( prva dva dela su mi bila ok).

Evo prvi dani “snajperisanja” u Black Ops. Izvinjavam se zbog lošeg kvaliteta jer sam sam kriv zbog toga. Kao što svi youtuberi govore:“Rate, comment subscribe!”:):da:

Dodao bih još citat jednog fotografa sa foruma dizajn zone :D:

29 level-si,na kojem si rank-u?