Šta trenutno igrate? vol. 5 (2015-2016)

Ja sam ga igrao-presao na old gen, i imam ga na curent genu, takodjer sam je presao i na cur. gen. Nadam se da ce dobiti patch za PRO da je predjem po treci puta.

“Zagrebao” sam malo vise AC:Unity,taman da se pripremim(ili “nalozim”) do filmske projekcije. :wink:
Koliko sam video dosta je lose prosao kod kritike(uostalom kao i dosta poslednjih igara iz Ubi-ja),ali meni je ovaj AC ok.A ok je i to sto vise nema brodova i borbi na moru,jer su me bas te bitke zamarale.Pariz je prelep iz perspektive Assassin-a,misije nista novo pa cak i prica(za sad) ali eto taj ako mogu da kazem…smek Pariza i arhitektura koja se moze videti u ovoj igri…verovatno ce me u njoj i zadrzati do kraja.Cak mi i glavni protagonista ima smek starog i legendarnog Ezi-ja. :slight_smile:
A ok je naravno i cena ove igre sada…tako da za 6 $ za koliko sam je kupio pruzice i pruza potrebnu zabavu. :wink:
Tako da ako imate priliku da kupite ovu igru za neku malu sumu,a volite AC svet svakako bi mogli bar da probate. :wink:

Meni je cetvrti deo, najbolji deo u serijalu, rame uz rame sa dvojkom, mozda i malo bolja, posto bas obozavam tu tematiku - pirate. Nisam igrao Rogu-e(a to je i jedini deo koji nisam igrao), bas mi nije jasno zasto ga nisu izbacili na curent gen…

Black Flag je dobar tako da sam i te dosadne bitke na moru nekako “izgurao”. :slight_smile:
I uz drugi deo i Brotherhood najbolja igra iz serijala. :wink:
A Rogue ima bas interesantnu pricu ,ali jednostavno nisam imao volje da je kompletiram.
Pa cini mi se da je izasla kao neka vrsta “kompenzacije” za old-gen korisnike tada.Jer je u to neko vreme i Unity izdat za next-gen.Ali nisam proverio.

Dobar je, posto je povezan sa drugim delom.

Ja nisam imao volje igrati ga - vracati se na old gen. , posto je bas u nezgodno vreme izasao, kada su vec bile vani cur. gen. . A o igri samo hvalospevi…

Idi u Gta V game hub. Tamo piše koliko si sati igrao igru.

A gta online, zanimljiv je samo ako imas društvo, loading je jako digacak a sa tvojim internetom gotovo je nemoguce igrati…

Morati ce malo zbrajati +3 :smile:, pise za svakog - od tri lika posebno, sa kime je koliko igrao.

A nisam mislio na to u igri. Nego na XO ima za svaku igru game hub gde pise koliko si sati igrao, koliko si ljudi ubio, za svaku igru neke razlicite statistike.
Evo primer za game hub ako mozda ne znas.
Ovo je moja stat. za Halo 5 npr.

3 Likes

Nisam znao do sada, uopce da to postoji, odlicna stvar…

Da, za svaku igru to postoji. Svi ti tabovi gore za svaku igru, stvarno dosta dobrih novih na novom dash-u.

1 Like

@xX8Lampard8Xx kao slucajno screen iz Halo 5 :stuck_out_tongue:
Nisam znao za ovo, sada provjerio, 6h odigrao juce GTA. Ko zna, mozda ga i predjem.

@iKaran
Halo mi prvi na liati bio na Xbox app :stuck_out_tongue:
@jahalang0112 ja mozda jesam lud, ali da klikćem a pola sata bukvalno da bi uzeo zlatnu medalju u triatlonu nisam :smiley:
U gta imam 670G od 1500 ja mislim… I to mi je puno :slight_smile:

Meni nije problem da klikcem trijatlon za achievement, ali ako vidim reach max level u multiplejeru

3 Likes

Ja sve mogu da podnesem, ali kad vidim collectables da treba da skupljam, zeludac mi se prevrne. U Halo 5 sam skupio jer je Halo, ni u kom drugom slucaju to ne radim, frustrirajuce, i dosadno je… Ubija

Ja krenuo Until Dawn, vidim ima trofej za collectibles. Igra ima 107 collectibles-a . Go figure :smiley:

Uzeh platinu na Infamousu. Imam i first light ali sam zaredom presao sve tri igre sa platinom. Cak mi je i zena juce rekla, leptejebo vec dva meseca skaces po zgradama :smiley:

Tragedija… Pretpostavljam da ces skupljati :joy:
Inace H5 ima 117 :grin:

Krenuo sam i Bloodborne, napao me vuk, ja bez oruzja, ugasio :smiley:

1 Like

Collectibles i MP Requirement… Meni je ovo najgore:

http://psnprofiles.com/trophy/3984-Dungeon-Travelers-2/3-Monster-Obliterator

Pričao sam već o ovome, ali vredi opet. :slight_smile:

Odeš u Dungeon, imaš 3-4 fiksne lokacije gde se pojavljuju protivnici. I Obično dok stigneš do njih i izađeš naiđeš na još 4-5 borbe u proseku, što znači da ćeš najčešće imati po 7 borbi po Dungeonu.

U svakoj borbi može biti od 1 do 5 protivnika, najčešće 3.

I tako ponavljaj ubijanje jednih te istih protivnika dok ne sakupiš 20000. Toliko sam počeo automatski u toj igri da grindujem da sam igrao u polu-snu :smiley: Trebalo mi je “samo” 60 sati da to sakupim + oko 40 da pređem igru.

Kraj toga mi daj 1000 Collectibles. Grind i RNG su prave ubice vremena.

Sad grindujem da dobjem 3000 borbi u drugoj igri, i da dobijem item koji ima 1/3000 šanse da se dobije :smiley:

2 Likes

kad me ubio i kad sam cuo onaj bolni DZZZZ znak smrti, it all came scremaing back iz Souls igara :smiley:

A lik trci ko da ga je Todd Howard pravio :smiley:

Auu druze, ti trofeji u Divisionu su pravo zlato u odnosu na recimo Everybodys Gone to the Rapture. To mi je bila prva platina, i majcin sine pomislio sam da ako su sve platine takve, onda neka sve i idu u tri lijepe.

Pa kakvih je tu trofeja bila, izvrsi interakciju sa svakim radio playerom prije nego sa bilo kojim drugim predmetom (a ima ih 100+), pritom ako slucajno naidjes na knjigu ili slicno a ne dovrsis svaki radio do kraja ponistava ti se sve, i onda sve opet… pa onda trofej da nadjes svaki predmet u igri, pa sve grafite, plus neke gluposti da zavrsis prije nego dodjes do nekog bunkera.

Govorimo o igri u kojoj mozes samo da hodas, alo. Ta interakcija se zasniva na tome da lridjes dovoljno blizu i da se molis bogu da te igra registruje kao da si izvrsio interakciju. To traje satima i satima