Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Upravo ovo. Citao sam da je drugi deo za pet koplja bolji. Ja nisam fan stealth igara, cak stavise ne volim stealth igre ali ajde. Nekako cu preci preko toga. Ali dosadno je brate. Mada ok, preguracu zarad dvojke. I da, igram PS4 remaster. Ali kako bih ti rekao, da mogu interaktivno preko HBO maxa da vodim Pedra i Bellu, verujem da bi mi i tako bila dosadna igra.

1 Like

Nije pucanje loše nego ne znate da igrate :grin:

Dacha, 2022. Nova era. :joy:

stvarno ne znam čemu drama. Ništa teško oko same akcije. Nego profu muči golferski zglob pa ne može da nacilja ko čvoek :laughing:

1 Like

Igram i ja prvi dio TLOU na PS4 pomalo, uzeo da odigram zbog je serije. Meni je ova igra ista kao Plague Tale igre što se tiče gameplay-a, odnosno Plague Tale su iste kao TLOU. S tim da ovu i ne moraš stealth nego možeš ds pucaš ako imaš municije.
I meni malo teže ide ciljanje ali dosta se popravilo kad sam uzeo dva upgrade-a za weapon sway.
Mislim da sam u zadnjoj četvrtini igre, kad vi morao da ocjenjujem igra mi je za sad 8/10, definitivno je malo navikana, očekivao sam više. Playstation igrači izgleda imaju tendenciju da malo naviču te svoje ekskluzive, sličan utisak sam imao sa Horizon Zero Dawn za koji sam mislio da će mi biti jedan od boljih ARPG što sam igrao u životu, takav dam dojam stekao čitajući po netu i što sam vidio na oko kako izgleda a na kraju igra je dobra ali nije taj level na koji ga ljudi uzdižu.

Jao Boze oprosti im ne znaju da grese. Ljudi ladno stavljaju aim assist u TLOU igri

Mislim da nije, vidi se u nekim delovima klipa kada menja oružja da ima samo pištolj i ciglu, ali da, ovaj zna sve napamet :grin:
Ja sam negde na pola, red šunjanja, pa malo rambo stajl, pa šunjanje, no problemo :sweat_smile:

Samo molim te neka bude sa HR titl. To tek pokazuje koliki si pro :joy:

1 Like

@Akiris Uh ako ne voliš stealth onda teško da će ti leći igra, ma koliko žmurio. Mada TLOU ima dosta fleksibilan pristup šunjanju, em je nasilje uvek opcija, em su nivoi dizajnirani tako da možeš da pobegneš i nanovo se sakriješ.

Na temu priče i atmosfere, ne zaboravi da je impact bio mnogo veći u vreme kad je igra izašla. Sad-dad igre nisu bile sopstveni mini-žanr ko danas.

Meni lično je kraj ostavio najjači utisak, jer sam tokom cele igre bio ubeđen da će morati neko od njih dvoje da umre. Al uspeli su da me iznenade i urade još bolju stvar – mali, naizgled neobavezan dijalog, a svaka reč bremenita. Na dupe sam pao.

/ / / / / /

Inače krckam polako Dishonored 2.

E ovo je igra gde je stealth prilično krut, barem ako hoćeš low-chaos kraj. Svaki put kad me otkriju padne reload, al barem su stavili quicksave i quickload odmah ispred, tako da je relativno bezbolno.

Igra je fantastična. Pisao sam već, atmosfera, izgled svakog objekta, svaka mapa umetnički rad. Nisu zazirali ni od zanimljivih mehanika, ko što je time-travel u ovom nivou koji sad prelazim. Pritiskom na dugme skačeš iz sadašnjosti u prošlost, igrajući praktično dva nivoa uporedo. Ludilo. Mislim da je Titanfall 2 od njih uzeo ideju za svoj famozni nivo.

Igram već blizu 20 sati, bogami kampanja je baš dugačka. Možda i predugačka. Koliko god da je dobra igra, kopkaju me druge šarene ikonice na glavnom meniju xboxa.

3 Likes

Zavrsio upravo Sackboy A Big Adventure. Do kraja 4-og sveta sam bio odusevljen igrom. Sve je bilo super, manje vise nije bilo toliko problema gde sam sve nivoe zavrsavao sa Goldom cak i one Time Trial-e sa malo patnje ali nista strasno. A onda dolazi 5 svet gde stvari postaju teze i onako fino ali opet nekako se prelazi da bi zatim 6 svet dosao kao slag na tortu gde sam tih 5 poslednjih nivoa jedva uspeo da predjam i to samo sam gledao da uzmem Orb-ove. Morao sam da upalim neograniceno zivota jer nije bilo druge da sa 4 originalna zivota uspem da predjem.

Umesto da su isli postepeno da svaki novi svet/ level na neki nacin dize tezinu i sa tim se vezbas i hvatas neku praksu/rutinu, oni su uradili da su bukvalno prva 4 sveta limunadica i onda poslenja dva pakao gde retko kad imas sekundu dve da odmoris. Level-i gde pomeranje ekrana te gura da moras da juris su katastrofa u poslenja 2 sveta. Ili sam ja suvise spor ako hocu da uzmem sve ili sam suvise
brz i onda sam van iste i naravno zaginuo. To mi je bas pokvarilo utisak o celoj igri, nekako mi nije iznivelisana tezina jednako plus da kazemo da je ovo opet prvenstvno igra za decu.

A o onom 16-tom Time Trial challange-u i da ne pricam. Probao sam ga par puta ali dzaba kad na pola istog, posle 6-7 minuta igranja, zagines na nekom bas glupom mestu i kao aj ponovo. Posle toga svaki pokusaj bude sve losiji i losiji dok bukvalno nema svrhe nastavljati i samo moze da dobije Quit.

2 Likes

Jel moze u fullu da se igra solo?

1 Like

U suštini može sve da se pređe solo, mada unutar svakog sveta ima opcionih levela gde se traži coop.

Moze story bez problema. Ima jos jedno 15ak lvl-a za koje moraju dva ili vise igraca prosto nije moguce uci u njih (moze local coop, a dodali su i online ali tu je malo teze naci ljude). Platina ne moze da se uzme jer treba tih 10ak MP/COOP trofeja.

P.S Poceo sam Crash-a 4. Sve u svemu lagana katastrofica, prosek po nivou je pa nekih 20ak zivota :sweat_smile: :joy: Negde sam na 30ak% igre i za sada je dobra, zanimljiva ali veoma teska plus ja ispao iz stosa. Kad se samo setim prvih delova na PS1 kako sam lagano cepao, nzm kako sam uspevao :joy:

Lako, bio si mlad :grin:

Kako napredujes? Meni za sad ok sela igra, bas dosta stvari kao iz serije. Sad sam presao ono gde je bio kraj u drugoj epizodi pa cekam sutra da odgledam novu i nastavim :slight_smile:

Odigraj prvo igru, bolji će ti doživljaj biti tako…
Serija je rađena po igri a ne obrnuto :grin:

Ja sam ipak nastavio dalje :rofl:

Ovde sam se juce tako ismejao, krenuo da objasnjava za zicu kad ono … :grinning:

Meni trenutno fora u svaku sobu da zavirim, bukvalno detalje gledam i kako je neverovatno odradjena :slight_smile:

2 Likes

Tako se i igraju takve igre. Sve upijas, a ne pretrcis kao Sonic da igras :rofl:

1 Like

God of War Ragnarok PS5 kod, hoce neko za 3000? Ponuda traje do ponoci :slight_smile:

1 Like

US ili UK? :slight_smile:

1 Like

EU :slight_smile:

1 Like