Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Posle par nedelja zavrsio AC Unity. Znam,trebalo je pre jedno 8 godina, ali kako sam se opekao na kasnije naslove nista mi se iz serijala nije igralo. Medjutim bolest i Argentina ne briaju, pa sam je pazario za tricavih 180din sa sve ekspanzijama, sto se kaze FUL. :smiley:
Uh, mogu reci da mi je igra i vise nego prijala, fenomenalna atmosfera Pariza, haos revolucije i poznate istorijske licnosti tog vremena koje su uklopili u radnju igre, bas za pohvalu. Jedino pentranje po zgradama odnosno parkour je odbijao poslusnost u nekim trenutcima. U poredjenju sa kasnijim naslovima igra je poprilicno jednostavna - sistem borbe i nadogradnje, dosta je repetitivna, mada meni nije smetalo, naprotiv bas mi je odgovaralo, pa sam se lepo opustio i prepustio carima revolucije. :smiley: Volim kad naletim na ovako nesto, sad vec stari biser igrica. Ko voli, kao ja ovaj period istorije i nije igrao od mene preporuka. :grinning:

3 Likes

A jesi dobio poziv od pandura? River ja mislim da se zove? Bilo mi cudno kad si rekao da si zavrsio sve sajd misije, posto ih ima tona. Plus , kad otvoris neke od onih sajd jobsa, otvorice ti nove misije sa tim likovima. Te sa Kerijem misije su super, ludi pankeri i tako, extra

Ja opet poceo BFV. Mnogo potcenjena igra. Breakthrough je vrhunski.

Najbolje od svega sto jako puno nasih ljudi igra.

Igram pomalo ovih dana (koliko Fifa dozvoljava) Stray, koji sam skinuo u premium PS pretplati - atmosfera je fenomenalna a grafika u gradu fantazija.

Zasto, oh zasto nema vise ovakvih igara…

3 Likes

Vratio si se na Fifu? Losa vijest definitivno

1 Like

Malo ostavio cyberpunk posle 70h igranja, vratim se ponekad da uradim po neki gig, posto polako cistim mapu.
Poceo Medium, jako dobra igra, ili je takav utisak posto ovakvih igara prakticno nema. Jedino mi deluje da je dosta kratka i trofeji iskacu ko blesavi. Drago mi je sto ce ovi ljudi da rade silent hill, ako se ne varam.

1 Like

Zapravo nisi zavrsio ni jedan od licnih kvestova? Ni Panam, ni Jodi, ni Rivera, Kerija, ni onu ribu sto se trka? Radio si samo glavne kvestove?

Kad zavrsis , mozes da izaberes da te vrati neposredno pre te tacke bez povratka.

Ja se vratio i obrisao igru :joy:

Bitno je zavrsiti te licne price likova komplet , da bi imao vise izbora na kraju igre.

1 Like

Secam se kad je neko postavio sa Fifa foruma, kako jedni drugima budu podrska u odluci da batale Fifu.

Fifa je kancer gejminga i to vam kaze neko ko je bio opcinjen istom.

Zaludjenici za Fifom su mi kao likovi na heroinu, zao mi je ih, a znam da je gotovo nemoguce da se skinu sa nje.

Mene je sa loseg heroina preuzeo dobar heroin (Apex) koji nema nuspojave (nerviranje) kao ovaj los.

LOL community je najgori. Mislim da nema igraca koji igra relativno redovno a da nije bar jednom banovan. Kolicina toksicnosti u ingame cetu je neverovatna. Ta igra budi ono najgore u ljudima.

1 Like

Apex?
Evo ja nisam nikada banovan, a imam preko 10k partija na svom profilu.

Takodje nikada ni na Fifi nisam banovan, a niko ni od mojih drugova.

2 bana posedujem na istoj :muscle::joy:

1 Like

Cyyyykaaaaa :joy: Polski pizdjec :joy:

1 Like

Ima i ona njihova - kuwa jebna. :rofl:

E moj Mikisa, ja sam to przio tamo 2011-2012 kad si ti bio maladjec :joy:

2 Likes

E pa i ja sam tako 2012 god počeo. To beše 3. sezona. Bio dam još osnovac :grin:

1 Like

Krenuo As Dusk Falls. Koliko dobra igra, zaista nisam ocekivao ovako nesto dobro.

4 Likes

I ta mi je na spisku. Imam jedno dvadesetak a još nisam istražio celu Game Pass listu. Čitam ovde šta pišu Nudl i Mario pa ubacujem i to. Kapiram da je dobro, ipak su to dve umetničke duše koje iz jednog posebnog ugla doživljavaju neke stvari :smiley:

1 Like