Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ja je nisam gasio dok nisam uspeo da pobedim :joy:

1 Like

Cak 2x sam uspeo :laughing:

Igra je prava sprdnjica. Ne kontam te predrasude…
Probaj, nije heroin. To sto je popularna, ne znaci da si ovca ako je probas i ne znaci da je smece.

Igra mi je presmesna, prezabavna i predebilna :slight_smile:

6 Likes

Fall Guys je odlična igra, ali je prava zabava ako igraš sa društvom sok ste u partyju i sprdate se.

2 Likes

Kako da probaju kad nema za Xbox :thinking:

E da, inace ne svidja mi se samo dosta ogranicen broj arena, i progresija po levelima je bas teska i donosi malo nekih kozmetickih dodataka, a ljudi postaju sve bolji, sada su vec svi 20-ti ili 30-ti leveli sto vidis po kozmetici. Postalo je bas tesko, kao neki e-sport.

Bila bi bolja fora da su napravili malo bolje nagrade a da se arene apdejtuju npr jednom u par meseci kada istekne “sezona”…

Koncept je urnebesan inace, jedina pozitivna stvar koja je proistekla iz Battle Royal manije. Atmosfera je toliko vesela, i mislim da ce malo starije gamere kod nas da podseca na “igre bez granica”, pogotovu one arene sa razlicitim timovima.

Zelim im bas da traju dugo i zapocnu trend blesavih royal platformera.

Ako je verovati raznim leak-ovima, stize uskoro I na xbox I na mobile.

Posto je igra pravljema u Unity-u, portovanje na druge platforme je navodno “jednostavno”.

1 Like

To bi bilo super.

Nzm za xbox al za android i ios ima brdo malih igara u tom fazonu. Doduse ako izadje fall guys verovatno ce biti dosta popularniji od njih.

Ghost of Tsushima i dalje. Nabudzio sam se, kad dodju Mongoli, i kad krene tabanje imam utisak da sam Barisnjikov. :smiley:

Nabudzeni standoff je za nijansu veca zaraza od vracanja sekire nazad u ruke gosn Kratosu :smiley:

I toliko me uvuce taj samurai hype na momente da mi nije mrsko, posle fighta da swipujem touchpad desno, kako bi obrisao Katanu i vratio gde pripada :smiley:

8 Likes

Je li igrao neko Hades?
Za kontekst, igra je developera Supergiant games koji su uradili Bastion, Tranzistor, Pyre. Vizuelni i narativni stil je kombinacija prve dve igre, samo sto je sada u pitanju rogue like igra.
Moram reci da sam stvarno prijatno iznenadjen igorm.

Sistem progresije je lijepo uradjen, borba je takodje veoma dobra, tako da je gameplay loop veoma zanimljiv, dok svaki run traje dok ne poginete.

Stigao sam odigrati nekih dva sata, i isto tako jedva cekam da nastavim sa igranjem.
Od mene puna preporuka.

2 Likes

Igrao bi ja, nadam se ps4 verziji…

Zasto ne PC? Mislim da mozes potjerati i na laptopu ako mislis da ne mozes zbog konfiguracije.

ista prica ko i uvek – ne volim da sedim pred monitorom, a slanje signala na tv u drugoj sobi uvodi veliki lag u kontrolama.

Wasteland 3 , nekih 20-30h u igri odokativno, ranger tezina. E sad, ko je igrao DoS 1 i 2 i XCOM, ovo je to. Meni ipak DoS za klasu bolji, mada ovde je super uticaj koji vrsis na svet, zapravo akcija i reakcija . Pravi cRPG, ko voli nek ne okleva. Losa strana su bagovi, gomila njih, tako da je cesto sejvovanje must have.

Ljudi, Dark Souls 3 trenutno i zaglavio sam kod Nameless Kinga. Igram katana dex build isto kao u kecu i ne vidim nacin da ga porazim…

Prošli ispiti pa nastavio nakon duže pauze, sa gejmingom, cepa se HALO Master Chief, četiri godine imam Xbox I eto tek sad, na zalasku generacije krenuo da igram.

Soundtrack kida, remek delo. Cut scene su fenomenalno remasterovane. Napucavanje ludo zabavno. Evo me na dvojci, al sam zapeo nešto na samom kraju Gravemind chaptera. Ginem kao lud…

A u pauzama od HALO-a igram Tell me Why, završio prvu i krenuo drugu epizodu i utisak je onako, poprilično mlako… Igrao sam sve iz Life Is Strange franšize i mnogo je to bolje zapakovano kod LiS franšize. Bolja priča, interakcija sa likovima, njihovi ability-i, čak i sam svet je lepše upakovan.
Ovde mi za sad sve deluje kao projekat koji je urađen za relativno kratko vreme, čisto da se nešto izbaci u Korona krizi.

2 Likes

Sve što si rekao je apsolutno tačno, prva ep je još i najbolja… Počeo treću i nikako da sednem da je završim, do-sa-dno.

1 Like

Ja skinuo sinoć Doom Ethernal sa Game Pass-a i primarno mi je fokus bio multi player pošto sam prethodni Doom odvaljivao u tom segmentu toliko da kampanju nisam još završio (zato Ethernal nisam ni pokretao kampanju jer planiram da završim prethodni deo prvo) da bih skontao da ono čudo uopšte nema deathmatch modove i bilo šta tome slično nego samo neki mod sa dva demona i jednim slayer-om. Malo je reći da sam se smorio kada sam to video tako da mislim da ću da obrišem igru dok ne pređem kampanju iz prethodnog dela pa bar to da odigram u novjoj igri. Baš smor… Taj Doom multi player mi je bio odličan jer je podsećao na upgradeovani Quake i Unreal Tournament, nema štekara sa snajperima i sl. nego samo fast pace akcija. Šta im bi da to ukinu, bezveze. :unamused:

Ljudi jeli call of duty black ops 4 vise za net igra nego za prelazenje. Da ne bacam pare bzvze.

Black Ops 4 nema kampanju, samo Online Multiplayer, ako to pitas.