Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

pa bolje da su izdali mcc sa svim igrama kakve su bile :joy: nego kao 2014.

Covek prosto mora da voli EA…

Valjda se nece proslaviti kao sa Madden-om. :joy:

Prilicno sam siguran da ce to biti najlosije ocenjena Fifa u istoriji fransize, ali me to bas ni najmanje ne pogadja.

Inace, ne znam koliko ste ispratili, od ove godine imamo i jednog predstavnika medju ikonama, naravno da je to Nemanja Vidic koji je najpopularniji u Engleskoj. I Hrvati imaju Davora Sukera sada. Mozda su mogli i Deju za CG predstavnika, ali dosta za pocetak.

1 Like

Kakav je to stoper bio. Gurao glavu gde drugi nogu ne bi stavili, steta sto nema vise ovakvih glava u svetu fudbala.

Mene u FIFI samo UT zanima. Nervira me sto masa sadrzaja trazi igranje multiplayera. Pola stvari traze da se igra Rivals, da bi se grindovalo. Bezveze.

Pa, da, to je pre svega multiplejer mod. Ne znam kako mozes da igras protiv AI-ja, dosadan je kao smrt. :smiley:

1 Like

Ja volim da skupljam kartice i kombinujem timove. FIFA, NBA, Madden, NHL i MLB. Multiplayer mi je smor. Ok mi je kad igram protiv nekog koga znam, ali igranje protiv random likova mi je bezveze. Nema uzivanja. Pobedio ili izgubio.

Uuu pa tu gresis. Kako nema uzivanja, kada lik vodi 2:0 i onda svaki replay gleda kako bi ti kidao zivce. Onda preokrenes na 2:3 i on napusti mec :rofl:

4 Likes

Problem je sto AI mnogo davi igru i igra krajnje predvidivo i genericki, ili prosto vara na najvisim nivoima tezine… Ali, svakako je mnogo manje nerviranja.

1 Like

O da. :slight_smile:

Mene u multiju navise iznervira kad vodim, 5-0 recimo, i lik se iskljuci. Ne kapiram zasto. Druga stvar koja me izludjuje, i u FIFI i u NBA je sto je u mutliju gameplay ubrzan. Samo jurcanje tamo 'vamo. Ko atletski miting da gledam/igram.

Ne pratim fudbal pa ne znam momka, al toliko kriv nos odavno nisam video.

1 Like

Ultimate Team nije multiplater mod??? Ziveo sam u lazi i prevari.

Trenutno pikam Star Wars Jedi : Fallen Order i zaista mi je super igra, zarazna i bas po mom ukusu , zaista volim ovakav tip igara.
Igra mi je stvarno odlicna i drzi me ali ima par manjih nedostataka, recimo mapa zna da smara i to sto nakon zavrsetka misije moras opet da prelazis celu mapa unatraske da se vratis na brod a ponekad zalutas da ni ne znas gde da ides + mapa ne moze dovoljno da se odzumira pa cesto ni ne vidis cilj gde ides ili recimo desavalo se da na povratku na istoj lokaciji opet imas iste protivnike koje si vec upokojio.

Takodje save sistem zna da smara, ono kad zagines vrati te nazad negde bas u pm.

Mada sem tih sitnih zajebancija nemam nekih prigovora bas, uostalom vise utisaka i mini recencija kad zavrsim igru. :wink:

1 Like

Taj backtracking ubija u pojam, ja sam odavno odustao od igre.

Nisi trebao, to malo ume da smara ali definitivno nije vredno odustajanja od jedne zaista odlicne igre.

1 Like

Uzeo da igram Starcraft online… nisam dugo…
Auuu sramote. Oderu me ko vola. Jedina sansa mi je kada nas npr ima 4 na mapi pa ja prosto budem zadnji na listi za odstrel. Onda sam u stanju da pruzim dostojanstven otpor pred neminovan poraz. :grinning:

2 Likes

Playstation gurui dele svoje takticke savete za Fallguys:

Ja ne znam dal iko igra na forumu te padajuce pasulje. :joy:

1 Like

Ja i dalje ne znam sta je to i ne zelim da saznam.