Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Hoce, mali voli kola vise nego ista. Stavio sam da se skida sada.

Teska glupost da, nisam uopste znao da je na fazon samo kliknem dva dugmeta, jedino sto vizuelno lepo izgleda za telefon, i ima lake poena kome je do skupljanja achievementa dok kenja.

1 Like

Skida se Read Dead Redemption 2…
101gb, načekaću se😀

1 Like

Nije valjda da ga nisi igrao jos uvek? :grinning:

Za divno čudo nisam još😁

U posljednjih par dana sam presao:
Doom Eternal , meni licno mnogo bolji doom 2016, mada nije ni ovaj los, daleko od toga. Jedino mi je smetalo sto me igra forsira da se j€bem sa ammom i healthom konstantno. Takodje je i hud mogao bolje izgledati. Sve u svemu vrlo zanimljiva igra.

Far Cry 3 iz nekog razloga ovaj dio fransize nisam prije presao tako da sam mu dao spin ove nedjelje. Da kazem da nije bas vrijedan hvale koju konstantno dobija. Voice acting je meni licni bio bas bas los( glavni lik ko da se pijan dere iz bunara) osim toga ni prica nije nesto Bog zna. Meni je licno mnogo bolji Far Cry 5 u kom sam bas uzivao, ne samo graficki, vec prica likovi ma sve mi je za koplju ispred. Far Cry 3 bih stavio u rangu sa Far Cry 4 tu su negdje.

Btw: skidam update za COD warzone 29gb sunce ti poljubim; veci nego pola mp igara :joy:

Meni je Far Cry 3 najbolja igra u serijalu, mapa i likovi su mi bili top a kako da ti se ne svidi Vass MONTENEGRO? :smiley:
Planiram uskoro da obrnem Far Cry 5 jer ga nisam jos odigrao pa cemo vidjeti kakav je.

1 Like

E jbg nisam znao sa se preziva Montenegro, sad je i meni omiljeni :joy:
Sala na stranu, meni je joseph bio mnogo realniji i drazi lik. Vas je samo try-hard lunatic.

Igram Witchera i shvatim da mi bas secka komp.
Moracu da ga pojacam malo. Postao je teska kanta. Secka mi na nekim Mid, neki High, nista na Ultra i opet secka nekad.

Far cry 5 je meni odlican sto se price tice, ali je gameplay isti kao i u fc4. Ono sto me je nerviralo jeste veciti manjak para i loot-a nego u fc4. To znaci da je situacija uglavnom na ivici jer se tesko dolazi do oruzja i opreme, pa igra bukvalno tera i izaziva na mikrotranskacije.

Glumac je inace Ignjacio Varga iz Better Call Saul. :smiley:

2 Likes

Slazem se skroz. Posle ide kec a ostale igre poredjajte kako ocete.

Igra je realno odlična. Pogotovo priča. Igra ko igra, svaka ima svoje mane i prednosti. Sa Hordama se nešto nisam previše baktao. Mislim da sam par njih sredio. Uglavnom su mi ostale one da bih uzeo preostala 2-3 trofeja i Platinum ali mi se iskreno ne da.

Far Cry 5 sam nekako igrao sa uzivanjem. Ubrzo potom sam uzeo i FC New Dawn i to je bilo to. Posle par misija došao sam do bitke sa sestrama i odustao sam. Možda mu se nekad vratim, možda.

Odustao sam od vikend lige na Fifi za ovu nedelju. Ponovo sam pustio Doom iz 2016. na download. Odustao sam od njega posle sat vremena a vidim da ste ga dosta nahvalili u temi za Eternal, pa reko da ponovim.

Meni je Days Gone na holdu, toliko me nervira voznja motora i toliko mi je spora i clunky da me potpuno odbija od igranja. Pitanje je hocu li i nastaviti, verovatno tek nakon backloga ogromnih igara Witcher 3 i RDR2, a potom ultra-hitova za PS4 koji stizu na leto.

Inace, Witcher 3 je odlican, nema potrebe napominjati. Iskobeljao sam se malo iz mora questova u Novigradu i sinoc konacno pristigao na Skelige ostrvo. Pocetak sa sirenama koje napadaju nasuklog Geralta je bas odisejski. Najbolji su mi questovi u kojima ima malo zagonetki i istrazivanja, umesto obicnih gde samo pratis tackice na mini mapi, najvise sam uzivao kada sam jurio sablone za set. Epic je i osecaj kada naletis na nekog zmaja na neobelezenom delu ostrva. Gledam da budem uvek malo over-levelovan za svaki quest, makar za 1-2, pocetak je u sustini najtezi, kasnije ide lagano. Naravno, neke sam i preskocio, jer radeci te silne side questove, u jednom trenutku postanes prejak da bi se isplatilo jurenje onih za 5-6 levela ranije, moras da napravis neki izbor. Ali side questovi, witcher contracti i treasure huntovi su stvarno dusa igre, puno bih propustio da sam samo jurio glavnu misiju, a bilo bi i znatno teze. Tek sam 19 lvl i 40 sati sam nabio, ono sa 100h osnovne igre uopste izgleda nije sala.

Zasto, zaboga? :thinking:

1 Like

Drug i ja delimo igre preko mog naloga. Obzirom da on voli Vulfenštajn, uzeli smo tad New Colossus II i uz njega je išao Doom. Jel veruješ da ja nisam pogledao ni jedan jedini trejler ili gejmplej za ovaj Doom. U glavi mi je ostao onaj klasični Doom 3 i reko to je to, nema šta ni da gledam. Kad ono nešto sasvim novo :smiley: Tako da sam ipak odlučio da mu se posvetim i odigram ga, jer se nisam prijavio za vikend ligu na Fifi. Plus mi je ostalo da završim Gears of War 3, tako da će mi ovaj vikend biti posvećen šuterima.

Motor u Days Gone jeste pain in the a…s na početku igre, ali kasnije je skroz podnošljiv i lak za kontrolu kad ga budeš nadogradjiva. Te nadogradnje ne idu teško i nećeš imati problema.

Ja sam u zadnjih desetak dana bio veoma produktivan u gaming svijetu (sjedio kao cup deset dana), te sam presao par igara koje sam dugo odlagao.

Prvo sam presao originalni Devil may cry po neki petnaesti put, trebalo mi je oko 4.5h za prelazak. Ok, ovo je nesto sto sam vec igrao.

Pokrenuo i sat vremena igrao Super Mario Maker 2, ponovo vidio da Mario igre nisu za mene i pao je lagani uninstall, ovaj put za sva vremena.

Captain Toad Treasure Tracker je simpatican naslov, nazalost nista vise od toga. Poprilicno i kratko traje, me mogu reci da je losa igra, ali onako susti prosjek, po mom misljenju.

Za kraj, po deseti put sam pokrenuo Skyrim, igram ponovo kao mage. Do sada sam svaki put odustajao na nekih pola igre, ovaj put sam odlucan da je zavrsim. Ono sto mi se svidja je atmosfera i svijet, sve ostalo mi se daleko vise svidjalo kada sam prvi put igrao (na samom izlasku). Sada sam na pola igre, pa cu valjda ovaj put da premostim mentalnu prepreku i zavrsim igru, taman prije nego sto mi stigne LA Noire.

Mozda ove sve igre nisu toliko lose, mozda sam samo ja mrzovoljan. Oh well, back to basement.

1 Like

Pozdrav,
Zanima je li neko od vas igrao Deus Ex Mankind Divided. Kako ne mogu da nadjem neku igru koja mi se bas igra, naletio sam na ovu, i zapala mi je za oko. Zanima me je li povezana sa prethodnima to te mjere da ako igram samo nju necu moci da povezem vecinu bitnih stvari i posto je rpg, zanima me je su li side quests ustvari main questsm, tjst mogu li igrati samo main misije bez ostalih, a da pritom ne zaostajem u levelima ili cemu vec?

Zavrsio Shadow of the Tomb Raider i definitivno ova igra mi je najbolja u novijoj trilogiji.
Odlicno je to sto su akcenat prebacili na istrazivanje i zagonetke jer ipak je Tomb Raider a ne Hitman.
Igra izgleda prelijepo i setting igre je vrh i prica je skroz dobra, jedina mana mi je to sto je igra kratka.

3 Likes

Igram rdr2 i…prilična je smaračina zasada. Za bilo kakvu akciju moras drzati dugme sekundu pritisnutu, beskrajno jahanje, ne mozes trcati u kampu…previse se igra trudi tratiti vrijeme bzvz.

No, sama radnja/prezentacija obećava, pa je još neću otpisati

Ja sam prezadovoljan sa rdr2.
Bas mi prija nekako iako me iritira ta usporenost, ima svoju draz.

2 Likes