Šta trenutno igrate? 2017

Zavrsio Dark Souls. Kakav masterpiece zacinjen predivnom muzikom na poslednjem bosu kao slag na tortu koju ne mogu da izbacim iz glave. Osecaj kad mi je “krivo” sto sam zavrsio i sto je avantura prestala. 70h playtime, ne znam koji broj YOU DIED ali na kraju pobeda. Cetvrti put sam poceo igru, uvek sam stajao posle 10-ak casova(tezina me je valjda odbijala) ali ovaj put sam odlucio da nastavim. Kad sam usao u stos, nisam mogao da stanem sa igrom.
Poslednjih 15-ak sati sam nosio pola havelove opreme, black knight halberd, havelov shield i bio sam zver. 50 dex 50 str sam zavrsio. :smiley:
Nezaboravno iskustvo, ovo ulazi u top 3 singleplayer igara koje sam igrao a ujedno i igra u koju sam sasuo najvise sati na 360.
10/10
Jedva cekam drugi deo ali prvo pauza :smiley:

3 Likes

Bravoooo!
Mnogima se ne svijda drugi deo, ja sam Souls fransizu krenuo upravo sa DS2. Svakako je zanimljiv, isto tako ne znam koliko sam puta poginuo dok nisam presao dvojku. Prvi deo jos nisam zavrsio, iako dosta deonica vec znam napamet :slight_smile: .

1 Like

igram Titanfall 2 ,lepa kampanja, ali na zalost kratka.

Igram Witchera jos uvek, pored Dying Light jedina igra koja mi je zanimljiva podjednako tokom drugog prelaska.
Ne znam sta bih mogao da pocnem posle, mozda DS fransizu, TWD cu sigurno, a posle toga nmp.
Imam spreman Fallout 4 za drugi prelazak, mada me mrzi nesto, idk.

J3bo ja onog ko je ubacio kisu u Forzi…kako da vozim po onim barustinama bez traction controla majke ti? Mucim muku i zivciram se satima :open_mouth:

Razbaca me po putu ko djubrivo po njivi kad pri punoj brzini preletim preko bare

Pa ti preleti u pola brzine :smile:
Kako Until Dawn izgleda grafički…bruka.
Okruženje je kao u Alan Wake-u ,evocira lepe uspomene i budi nadu da će izaći dvojka.
Najupečatljivija su lica i facijalna animacija.
Takođe podsećaju na jednu legendu-L.A Noire…
Dopada mi se detalj " Butterfly effect " , tj činjenica da svaka reč koju izgovorimo i svaki,čak i najbanalniji potez koji napravimo, može da bitno utiče na tok naših života,kao i ljudi oko nas. Ja sam to itekako iskusio u životu,par poteza drugih ljudi,kao i nekoliko mojih su dramatično uticali na moj život, a samim tim i na život moje dece, itd…

Ne do ti bog da dozivis Until Dawn. :persevere:

Sve je to zezanje dok se ne pojavi serijski ubica.

Ne bukvalno Until Dawn, vec situacije u “realnom” zivotu… Sad idem da predam za l.k, osecam da me ceka pakao. Za ovakve situacije treba imati Vitu. Inace u Until me uzasno nerviraju jump scare momenti kad me čuka secne,ne zbog strašne atmosfere već zbog “BU” efekta. To nije bre zdravo, pogotovu za čoveka mojih godina. Al igracu,naravno.

Ja sam 5 godina bio bez licne karte jer sam se nekoliko puta vracao kuci bezuspesno pokusavajuci da prvo apliciram a onda da je podignem. Istekla je tako stajuci u mupu, pa sam morao da vadim novu. E to je horor.

Jump scare ume da bude gadan, mada je Until Dawn vise turoban, serijske ubice ubice i sadisticke psihopate su mnogo strasnije od monstruma zato sto su stvarni i svuda oko nas.

27 posts were split to a new topic: Srbija brale

Ne znam gde da potrazim pomoc oko ovoga, pa cu pisati ovde… Htedoh skinuti na laptop LA Noire, ali izgleda da sam skinuo NTSC format, isto mi se desilo i sa FM17 :confused:
Skinuo sam preko piratbay i nigde nisam mogao naci gde pise koji je format… ode skoro 20 gb uzalud :confused:
Neki savet?

Čitaj opis torenta i komentare.

1 Like

Sea of Thieves alpha, izgleda prelepo…

1 Like

Igra obecava, bar ovo sto sam ja igrao sa Davidom. Desavaju se neverovatno stvari, posebno kad bi imali ceo crew da igramo zajedno. Jedva cekam da izadje igra, a kako li ce na X da izgleda ne smem ni da zamislim :slight_smile:

1 Like

I takoc… Presao Horizon Zero Dawn (preporuka), Uncharted kolekciju i Uncharted 4… Sve u dva meseca :slight_smile: Presao bih i Witchera 3 da mi bratovi klinci nisu unistili CD.
Probao Mad Max-a da igram i brzo mi dosadio… :frowning:
Sad bas listam ovu temu da nadjem sledecu igru, ali se ne pronalazim nikako…
Eh, nista… Cekam Read Dead Redemption… :slight_smile:

Jel si siguran da smeju ss da se kace?ja sam ih u panici pobrisao kad si me naplasio :smiley:.

Ovaj Horizon Zero Dawn je nesto najzaraznije sto sam igrao u zivotu. Prolete sati a da nisi ni svjestan, uvijek ima nesto interesantno da se radi.

Odusevljen sam za sada.

1 Like

Ne smeju, ali ovo je slikano telefonom a i ne vidi se gamertag onaj sto skace po ekranu :smiley:

Presao Titanfall 2 prelijepa kampanja, ali kratka (sto je i za ocekivat). Sada krecem Resident Evil 7 nadam se da ce me makar upola zadovoljiti kao sto je outlast 2

Presao Uncharted 4, nema se sta puno reci o ovoj igri jednostavno se mora odigrati i dozivjeti ovo.