Sport

Posto nema adekvatne teme, ako nije problem da postoji jedna “generalna” tema o svemu vezano za sport - rezultati, utakmice, najave, vesti, transferi. Cisto da se prica ako nista drugo :slight_smile:

Vidim da dosta ljudi prati NBA (za to ima posebna tema) ali mnogi traze linkove za sportske kanale, pa bi bilo lepo i pricati o tekmama.

Eto danas, rimski derbi, sjajan mec. A veceras, preporuka za gledanje jos jednog velikog derbija:

1 Like

Ko voli spanski fudbal veceras u 21h Barselona - Atletiko Madrid. Lepo sportsko vece, slatke muke :slight_smile:

Da vcrs odlicna utakmica,i ocekujem da ce atletiko uraditi nesto tj da nece izgubiti.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

Gol i proslava gola Dusana Tadica protiv Mancestera

https://vine.co/v/OD7aY9YMMq1

Zanimljivo je da i je Van Gal sakupio isti broj bodova kao i Mojes prosle sezone u ovo vreme. Prva pobeda Sautemptona na Old Trafordu jos od 1988.

Licno nemam nista protiv teme, i super je ovo ideja. However, prva prepirka oko nekog klupskog rivalstva i tema se brise a akteri ce biti banovani.

Simple as that…

Danas Arsenal-Stoke lepa utakmica… Bilo je sansi na obe strane, ali Alexis je trenutno klasa… Vuce ceo tim, i to punim gasom… Jedino sto mi se ne svidja ta mesarska igra Stoke-a… Udaraju i tuku stvarno bez pardona… Ne volim takav fudbal, ali ok… Oni su danas dobili svoje…

United-Southampton… Veoma veoma dosadna utakmica… Tacnije necu reci, gledao sam je do 60 i nekog minuta, onda sam prebacio na Two And Half Man… Jednostavno United nije uputio niti jedan udarac u okvir gola… Ali kako kazu karta je kurva… Protiv Arsenala su se sa dva suta provukli na 2:0, dok je Arsenal promasio boga i oca, isto tako i protiv Southamptona u prvoj polusezoni… Ali sve se jednom to vrati…

Drago mi je zbog Vidicevog prvenca, iskreno se nadam da ce im dokazati kakva je klasa, zato sto ne volim preterano italijane i njegov fudbal…
Elem jos da vidimo sta ce biti u Spanskom okrsaju… Sigurno veoma zanimljiva utakmica, ostaje nam da ispratimo…

Proslava a la Kristijano :tap: Navijači su ga pozdravili ovacijama

Dusaan Tadic hooooo hoooo… Dusan Tadic hooo hooooo… haha loved the song by saint fans…

Evo jedne iz vremena kada je harao po Holandiji

Btw kad smo kod sporta, sinocnje polufinale Lakeside-a u pikadu izmedju “Wolfie”-a Adamsa i “Duzza”-e Grahama je bilo nestvarno :smiley:

1 Like

When someone spends 170 million but can’t beat your points total
[video]https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/F9D9BD777B1163910597159632896_201fba7bf78.5.1.3276 729318551720211.mp4?versionId=bODfnPGAbxXCYv8_lBbi b1ts43Cy8cGe[/video]

AHahahahahahahahahahaha, ****te :smiley:

Gledao bas malopre mec,toliko jadno igraju da je to smesno.Bitno da ona trenercuga odmara Falkaa.Realno X ,Tadicu svaka cast za asistenciju i gol ali ona retardirana proslava gola i one provokacije su bile totalno nepotrebne ali sem gola na terenu ga nije bilo mada je imao onaj vrh dribling u 93em minutu…

Strasan igrac Pogba. Prelep gol dao, doduse kao i obicno :smiley:

Ronaldova treca Zlatna lopta.

Glasovi : Ronaldo 37.66% Mesi 15.76% Nojer 15.72% glasova

Najbolji trener je Joakim Lev sa 36.23% Anceloti je osvojio 22.06 % a Dijego Simeone 19.02% glasova

Gol godine Dzejms Rodrigez , ne Hames , jer je dobio ime po Dzejmsu Bondu, tako bar kazu komentatori sa sport kluba :

https://www.youtube.com/watch?v=GESyL3MkgNU

Ja pratim a imao sam prilike i da igram. Mogu da kažem da mi je Snuker uz Fudbal i Boks najomiljeniji sport.
Vrhunac umeća u Snukeru je “Maximum break” kada se ostvari maksimalan broj 147 poena. Pre dva dana je Marko Fu uspeo da ostvari 147 na Mastersu u meču protiv Stjuarta Bingama.

Marco Fu becomes the third ever player to make a maximum 147 break at the Masters!

Reakcija publike:
[video]https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/497E4F64AD1166159507714633728_3935dff0e29.1.5.1541 6510655551418756.mp4?versionId=iZzJOhf.NkUUe5lH6wn z9ijFDX4KL6vp[/video]
Evo i liste svih maksimalnih brejkova na turnirskim mečevima The Maximum Breaks

Solidan sportski dan. Sto se tice fudbala igraju se spanski i italijanski kup. Verovatno najzanimljivija utakmica ce biti u Madridu ( Real - Atletiko ) revans. Prvi mec Atletiko dobio 2:0. Tu je i kosarka ima zanimljivih utakmica u Evroligi i uvece, tj u 2. ujutru NBA ( Hjuston - Oklahoma )

A da , za ljubitelje rukometa , danas pocinje svetsko prvenstvo u rukometu u Kataru.

Roma - Lazio 2:2 , dva potpuno razlicita poluvremena u prvom dominirao lazio , u drugom roma :slight_smile: Dosta kvalitetna utakmica svakako :wink:

Onaj Gaudlock je toliko sebican da nemam reci. Covek ko da igra 1 vs 5 :fubar:

Stvarno previse divlja i uzima neke nerezonske suteve i nzm kako moze Zeljko da ga trpi… poceo je bas da me nervira znaci covek nema kocnicu ._.

Pored vikenda i velikog broja utakmica, sutra , tj danas (17.01.) pocinje i africki Kup nacija. Slabo to pratim , verovatno cu pogledati samo zavrsnicu. Vise volim Kopa Amerika koji je na leto ove godine.

Kad sam bio mladji, obozavao sam da tokom zimskog raspusta gledam africki Kup Nacija, jer je ono pravi muski fudbal, gde nedostatak umeca nadoknadjuju nevidjenom željom i žarom. Tvrdim da bi svaka od tih reprezentacija koje dođu u završnicu ugazile našu reprezentaciju. Losa stvar je sto cesto odigravanje tog kupa (na dve godine) oduzima znacaj i smisao celom turniru. Zato mi vise nije interesantan.