Splinter Cell: Blacklist Gamescom 2012 Gameplay Demo

https://youtu.be/TPJtLzA5fXw

Odlicna igra,presao sam prva tri dela,još na PC…sad cu da odigram Double Agent…obecavajuci gameplay…

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Veruj mi neces se pokajati :smiley:

Igrao si double agent?spremio sam i conviction za igranje,ali sve po redu…:slight_smile:

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Double agent mi je prvi splinter cell i omiljeni mi je deo i zbog njega sam zapoceo i ostale devove a uostalom uverices se i sam da je veoma zanimljiv deo serijala dok je conviction po mom misljenju izgubio taj stealth sarm splinter cell igara ali je i ona solidna igra.

Double Agent je najgori deo, ubedljivo.

Sent from my iPhone 4s

Posle Chaos Theory-a ni ne moze biti najbolji deo :slight_smile:

Ako si igrao prva tri dela ostali delovi ce ti biti dosadni…

Bas cu da vidim nadam se da cu danas da zavrsim sa Larom Croft i odmah pocinjem,javljam utiske!

Sent from my HTC Desire HD using Tapatalk 2

Zasto tako mislis meni je sasvim ok nije najbolji daleko je od toga ali je ok.

Pa dobro svako ima svoje misljenje.

Jedino prvi reply koji ima veze sa Blacklistom sve ostalo je razgovor o starijim igrama. Zar nije otislo malo offtopic?

Pa i ne bas skroz… Igra je na pocetku zamisljena da bude sunjalica a sada je idi i pobi sve… Meni to smeta i zato cu mozda ovaj deo i zaobici, jednostavno mi je smor da je igram kada imam skroz druga ocekivanja…

Slazem se sa tobom i jos mi ovo izgleda nekako prelako samo ih obelezis i on ih sam pobije.

Poenta je što možeš da biraš pristup kao i u Conviction, a verujem da svako ko voli da igra stealth će igrati tako. Ja npr sam ubijao samo tamo gde sam bukvalno MORAO i gde jednostavno nisam mogao da ih zaobiđem ili tako nešto. Ubijao mislim silovao pištoljima, rifles uopšte nisam ni koristio niti sub mashine guns… Sem u misiji gde si morao, jbg…

Zar se ovo meni jedino sviđa? Zaboravite na Chaos Theory jer je igra stara sedam godina i što bi morao Splinter Cell da bude ista igra? Ovde ima puno akcije i ne izgleda mi igra monotona kao npr. Space Marine, kod sam posle tri sata čistog napucavanja ostavio. Igra će vam verovatno pružati više načina za ubijanje neprijatelja. :wink: Ako hoćete da igrate neku igru sa šunjanjem najbolje vam je da sačekate Dishonored jer igra obećava u svakom pogledu. :slight_smile:

Zato što je prvi deo i Chaos Theory definicija Splinter Cell-a i imena toga i značenja, pročitaj wikipediju pa ćeš videti o čemu ti pričam, ako već nisi igroa.

Inače ta igra koja je stara 7 god i dan danas po grafici može da parira bilo kojoj igri, a po gameplay-u gazi većine igara…

Tako da ono…

Smisao Splinter Cell-a nije ubijanje, već šunjanje… SC serijal je umro izbacivanjem ogavnog Double Agent-a. Conviction i ovo su totalno nove igre, što je i Ubi priznao na par konferencija, ne kažem da su loše, samo su totalno drugačije. Neka prave drugi serijal, kao što su odradili sa Metal Gear-om, napravili Metal Gear Rising a MG Solid je ostao tamo gde je i nastaviće tamo gde je stao.

Igrao sam sve delove Splinter Cell-a osim Conviction-a i ne vidim razlog što serijal ne bi pošao nekim drugim pravcem jer na osnovu gore prikazanog videa igra ni ne izgleda loše. Double Agent je bio okej i ne vidim razlog da se igra toliko crni, no svako ima svoje mišljenje i ja to poštujem! Ja ništa nisam rekao loše u vezi Chaos Theory-a jer igru mogu i dan danas da igram i da uživam. :wink:

Zato što to nije Splinter Cell. Jesi li gledao makar jedan interviju sa ljudima koji prave Splinter Cell? Pa i oni isto kažu. Mislim sada su smislili Forth Echelon, WTF…

Ne crni se, ali ako neki serijali drže svojim korenima, ne vidim zašto ne bi mogao i SC da to uradi, tj i Ubisoft, ali oni pre toga biraju Activision taktiku, na žalost…

Sam Fisher iz godine u godinu sve mlađe i mlađe izgleda… Priča je trebala da se završi nakon Chaos Theory-a ali eto, pare su učinile svoje. Ako ne vidiš problem u priči izvođenju i svemu tome, onda jednostavno nisi upućen u ceo Lore Splinter Cell-a…

Igra je pre pravljena da bude stealth a sad mi izgleda idi i pobij ih sve.Sto se mene tice ovo mi se ne svidja po meni su trebali napraviti SC kao stari delovi.Znaci da bude gameplay kao pre a ne ovo S… sto je sad.Mozda ja i gresim mozda ce biti odlicna igrica ali videcemo kad izadje.