Spider-Man 2 | MT |

Utisci medija sutra poslepodne. :face_with_peeking_eye:

5 Likes

Uh koliko mi krivo sto nemam PS sad.

Prvi deo mi je bio bruka bas. Jedna od najomiljenijih igara koju sam odigrao.

3 Likes

Mlako. :smile: IGN i GameSpot resili sa se zamere i zelenima i plavima. :smile:

2 Likes

NaÅ”ao IGN kada će da glumi objektivnost :laughing: Anyhow očekivao sam negde 90/100 tako da je to to, fine ocene. Igra se Day 1 normalno.

1 Like

Dzaba milioni, kamioni preko putaā€¦PS ponovo objasnio kako se prave igre.

2 Likes

Jaka izjava za nekog ko se mucio sa obicnim settingsom u igri :joy:

Ne može da oprosti Xboxu Å”to je pola Forze preÅ”ao sa Brake Assist-om i sada ih aktivno pljuje u svakoj mogućoj temi zadnjih nedelju ipo dana :joy::joy: Opao mu street credibility gde se pržile igre na hard, sad prc. :joy:

2 Likes

Ja sam samo objektivan. Da nisu najjaca kompanija na svetu odavno bi zatvorili radnju.

Fine ocene, skroz ocekivano. Ne mogu doduse malo da se otmem utisku vec vidjenog i 60 km/h sigurne voznje po AAA bulevaru, nakon treceg nastavka. Bilo bi mozda interesantnije videti Spidermana u Hi-Fi Rush estetici al la novi Spiderverse. Stvari koje rade u filmovima daleko prevazilaze kruzenje po otvorenom gradu sto je maltene oldskul. Ako ne srece sopstvene verzije iz multiverzuma, are you even trying. Mislim da je taj more of the same osecaj i razlog zasto jos uvek nisam zavrsio Miles Moralesa, iako sam ga dobio uz PS5.

1 Like


Ide gas :slight_smile:

2 Likes

Aca Lukas novi album. Mozda je propao, mozda se drogira, al sto ima glasā€¦ :smiley:

Prvog sam presao na silu, gomilu zamerki imao i nejasno mi je kako su ljudi presli preko mana koje kod drugih igara kritikuju.

Al da igra izgleda nestvarno stoji. Toliko masno izgleda da i meni raste hajp, iako znam da bih se opet ubrzo smorio.

Ma da, i ja sam prvi deo na silu presao, Moralesa nisam uopste, ali jeste moj sin od sedam godina :grinning:. Ovo nemam nameru uopste da nabavljam, bas mi deluje kao reciklaza.

Ja opet, jedva čekam da počnem da Å”urim igru, prvi deo bio odličan, MM istoā€¦

2 Likes

Ja uzeo platinu u prvom delu (na silu doduÅ”e, malo sam tu sam sebi možda upropastio iskustvo time sa recikliranim side questovima koji su mi doÅ”li glave posle nekog vremena) i nikako nisam mogao da prekinem da poredim igru sa Batman Arkham igrama iz nekog razloga. Super je Spajdi, nema Å”ta ali Betmen mi je i dalje na prvom mestu. Arkham Knight neÅ”to najjače Å”to sam odigrao u tom žanru, melem za oči i dan danas. Dlc-eve nisam preÅ”ao za Spider-man, preÅ”ao samo prvi i video da se vrti sve isto kao i u kampanji tako da sam stao negde na početak drugog ako se dobro sećam. MM joÅ” nisam krenuo, ali planiram sad za praznike tako da mi se ne žuri sa ovim novim.
Ista formula, sve isto tako da ne verujem da mogu mnogo da omaÅ”e. Isto kao God of War samo Å”to sam za tu igru stvarno bio otkinuo dok ovi heroji me sve manje i manje rade. Igraće se u nekom trenu na popustu kad opet obrnem prvi deo plus MM da se podsetim svega, ne žuri mi se. Veći Hype imam za Alan Wake 2 trenutno.

3 Likes

Ja sam isto u Spajdiju kecu uzeo platinu. Neću da ulazim u sitna crevca koja je superhero bolja ili jesu li ocjene naduvane ili nisu. Znam sigurno da će se meni svidjeti i pored svih mana koje možda ima jer sam već vidio da je traversal joÅ” bolji nego u kecu a to mi se najviÅ”e svidjelo.

Ali o tom po tom. Nisam ni Miles-a odigrao joÅ” tako da, pričekaće malo.

Iako je spajdi dobar, arkham serijal izmislio superhero igre

10 Likes

OFF
Brat siroče Bruce Wayne, pa jedno 10ak mesta prazno i tek onda ostali momci u helankama :grin: Ŕto se superheroja tiče, nevezano za igrice :grin:

Gledao sam sinoc Kinda Funny review, sva četvorica su uzela platinu za nekih 25-30h.

Taman.

1 Like