Spajanje konzole na laptop

Pozdrav, zanima me je li moguće spojiti xbox360 na monitor od malo starijeg laptopa (Presario CQ56).
Dakle laptop nema hdmi ulaz .
Ispričavam se ako već postoji pitanje ali pišem s mobitela pa mi je nezgodno prezraživati.

Na laptopu ne mozes nikako, posto on samo ima vga izlaze, ne i ulaze. Sto hoce da kaze da ti vga portovi sluze samo za output signala, ne input. Ako se bas osjecas kreativno, mogao bi da spojis xbox 360 na capure card, a card ide u laptop, i onda preko nekih od programa gledas sta igras. Lakse ti je da ga ustekas u tv ili monitor.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Pitam jer sam nedavno selio pa sam trenutno bez tv-a . Jel to s capture cardom nešto jako komplicirano?
I koliko je uopće isplativo, tj. kakve su perfomanse kad se igra na laptopu preko te capture kartice?

Pa samo gledaj ovako, capture kartica kosta mozda 2000-3000 dinara, a pri tome slika je ocajna, ali doslovno ocajna. Ako ces neku jacu capture karticu, onda naravno treba i vise platiti. Ako si tanak sa parama, kupi neki crt monitor za 10-15e i Xbox vga kabal za 10e. Ako imas nesto para, onda uzmi monitor i to je to.

Ma da, najbolje uzet neki monitor a ne se zezat s tim karticama.Tako cu i napravit.
Hvala na savjetima.