South Park problem

Ovako ljudi imam jedan problem sa south parkom.

Naime , skinuo sam igricu , ubacio u konzolu i normlano mi sve prikazalo. Udjem u igricu odgledam prvi video onaj i napravim svog lika. Kako napravim lika ide onaj mini intro kao South Park i gradic iza, to mi bude nekih 5 sekundi i dole ispise xbox neki fatal eror i samo mi izadje iz igrice i vrati me na pocetni meni xbox-a… Ima li neko resenje ? Jako mi se igra :stuck_out_tongue:

Evo i slike :

Hvala unapred

E ovako :stuck_out_tongue: Koju konzolu imas? :stuck_out_tongue:

http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8294

Kako si ubacio igru?

Imam slim konzolu , nemam pojma koja ploca , hdd interni 250gb , koristim xbox bacup creator :stuck_out_tongue:

Resio sam problem tako sto sam skipovao taj filmic ali u svakom slucaju sto mi se to desilo ?

Prvo postavljaj temu u jtag pitanja a ne ovako, ima i sablon za postavljanje, ima vise faktora zasto ali kada bi popunio sablon imali bi blagi uvid zasto…

Softverska greska je inace, nece da explodira konzola

Modovi, prebacite temu gde treba, hvala :slight_smile:

Sent from my HTC One X using Tapatalk

DASH: 2.0 16537.0

KONZOLA: Slim

FSD VERZIJA: 3.0b Rev483

EXTRACT IGRE: Xbox Backup Creator

INTERNA MEMORIJA KONZOLE: DA , 250gb

VELICINA HARD DISKA: 250gb

TIP HARD DISKA: Interni

OPIS PROBLEMA:

Problem je opet vezan za south park.
Presao sam neki deo i sad ide filmic mali i posle toga crn ekran , cuje se neka muzika al je ekran crn i nemogu nista da uradim osim da ugasim igricu. Jel ima neko resenje?

update-uj FSD na rev 775 to prvo, onda imas moj ULTIMATE TUTORIJAL, digni dash na 16547 pa vidi onda sta ce da ti kaze

pre update-a dasha ovog osnovnog ne FSD, njega svakako moras, probaj ISO2GOD extract igre pa vidi onda

Kako da updatujem FSD ?

I znaci prvo moram FSD da updatujem pa tek onda radim tvoj ultimate tutorijal?

Sve to imas ovde:
http://www.xboxrepublika.com/forumdisplay.php?f=21
Kratko i jasno…

Updajtovo sam FSD i digao dam dash na 16547 i opet nece , na istom mestu crn ekran …

e sad ovako

jel si probao prvo igru da odradis sa ISO2GOD

treca stvar, skini drugi rip sa drugog mesta, ocigledno da nesto ne stima sa igrom odakle si skinuo

Nisam probao sam ISO2GOD jer ne znam kako funkcionise , a skinuo sam je sa torrenta na top 100 za xbox , sad cu da je potrazim negde drugde

I jel moguce da mi xbox backup creator smanji fajl da 7gb na 3gb?

kako ne znas bemu misa, evo ti tutorijal http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

a to odakle si skinuo, zaobidji, skidaj sa nekog proverenog torrenta samo da nije TPB

XBC a i ISO2GOD smanjuju file jer je to sto se izbgubi protekcija koju disk ima, a ne sama igra, nekada igra bude samo 1 GB a sve resto blank data i protekcija

Pa iskreno sam mislio da je TPB najprovereniji :stuck_out_tongue:

Probacu do vcrs pa javljam sta sam uradio

najgori je od svih, najgori!!!

trazi privatne trekere, ne TPB koji je free i pakuju igre ko kako stigne

idi na torrentday se registruj, googlaj za link

gametorrents je isto ok spanci daju neke stare igre po 10mbit speed sto je ekstra

Na torrentdayu je invite only , nemogu da se registrujem , sad skidam neki drugi da probam