Sony ce da izdaje first-party sadrzaj za PS3 do 2015. god

Evo jedne lijepe vijesti za vlasnike PS3 konzole. Naime, John Koller (jak baja u Sony-u :D, vice president hardware marketinga) je rekao da “dosta sadrzaja dolazi u naredne 2-3 godine”, te da “PS3 ima nevjerovatan lineup”. Ovo se odnosi na first-party sadrzaj, ali sam osobno siguran da ce EA sa svojim sprortskim naslovima takodje da pruza podrsku

“We’re going to continue supporting the PS3 for the next few years. Absolutely. And we’re going to continue supporting it not only that long, but as long as there is a development spigot that’s running hot. And I can tell you right now, the development spigot for PS3 is very hot. A lot of great games coming.”

Kompletan intervju mozete da nadjete na Gamespotu, u linku ispod

PS3 support to continue through at least 2015 - GameSpot.com

Yay :)))

Ne zvuci tako lose za one koje planiraju da kupe ps3, posto super slim izlazi uskoro, valjda ce prvom slimu opasti malo cena…
Ali opet… nema taj ps2 compability ( kad bih mogao da kupim novi ps3 fat, uzeo bih njega ).
A i nadam se da ce piraterija malo vise da se razvije za ps3. Koliko sam cuo da neke nove igre ne mogu da se igraju preko pirata?

Neće padati cena, to je zvanična reč.

Mogu sve sada.

Sve si pogrešno čuo :stuck_out_tongue:

Uopšte me to nečudi jer izlaze igre još i za ps2 tako da…

Koliko ja znam, first party igre ne izlaze, samo sportske fransize

Pa i ja mislim samo sportske portuju… :slight_smile:
U svakom slucaju meni dobro dodje, ja ih jos igram i na dvojci ponekad kad se skupim s drustvom, ili je ponesem jer je najprakticnija konzola za nosenje, a imam slim. :slight_smile:
Ali svidja mi se ovo sto planiraju da nastave sa podrskom za konzolu, jer sam i planirao da je uzmem cisto zbog nekih ekskluziva koje nisam odigrao a i cisto da bih imao obe konzole, posto sad imam samo kutiju.