Skylanders Imaginators

Dobro vece
Novi smo ovde i treba nam pomoc!
Ostetili smo nov originalan CD Skylanders Imaginators.
Sta da radim, deca ce me urnisati.
Gde da nadjem samo CD ili da neko nareze ili ne znam sta…
Hvala

Kako je disk oštećen i jeste li probali da ga pokrenete? U zavisnosti od oštećenja bi disk i dalje mogao da radi.

Pa Xbox je pao dok je CD radio.
Probali smo da pokrenemo igru i ne radi
Xbox je na svu srecu preziveo ali CD nije. mislim citav je ali se bas vidi ostecenje,izgreban je

Onda ćete morati da pogledate po oglasima na sajtovima poput kupujemprodajem i da nađete ko prodaje rezane igre. Ne sećam se da li ovde neko i dalje reže igre, možda će se javiti.

Pretpostavljam da je u pitanju xbox360 lt 3.0? Retko ko se vise bavi rezanjem igara.

Najbolja opcija vam je da odradite rgh i onda sami skidate igre i pokrecete sa harda/flesa

Ako je nov originalan disk, ne verujem.

Ako vec nije flesovan DVD drajv za pirateriju mislim da bi mozda jeftinije bilo samo da se kupi drugi nov original disk. Ali piraterija naravno ima i drugih prednosti.

A da… napisali su orginalan… Toliko dugo vec nisam kupio orginalni disk…Mislio sam da poslednjih godina uz cd dobijas i kod za digitalni download.
Ili toga nema na 360?

Verovatno su uzeli originalni disk zbog portala koji je potreban za igranje. Ne mora da znači da konzola nema lt 3.0

Hvala na aodgovorima.
Ja se bas i ne razumem u te stvari al muka me nateral da istrazujem.
X box 360 je a za it 3.0 ne znam stvarno, moram da proverm cim nadjem kutiju negde.
Klinci su dobili nov komplet Skylanders Imaginators CD igra, portal i figurice + jos dve figurice one najskuplje za Novu godinu.
To je najnovija igra,izasla jesenas valjda pa nema jos da se skine, trazili smo a niko ni ne prodaje posebno CD i to smo trazili na kupujem prodajem, limundu…zvala am i radnje i u NS,Bg, Subotici.
Ovo su potezi ocajnika, deca ce me pojesti.
Zato i trazim nekog ko ima CD hoce i moze da nam nareze.
Probacu jos da odnesem CD na poliranje.

Sta je rgh i kako se to radi?
Hvala

Kod za digitalni download? Hm. Evo gledam u kutiju i ne vidim. Koko to izgleda? Mozda i ima.
Ja sam stvarno laik al trudim se svim silama da popravim stetu.
Hvala

RGH je cip koji se ugradjuje u konzolu i sluzi za pokretanje piratskih igara preko HDDa. Nema digital download ako je igra na disku (bar se ja nisam nikad susreo sa tim)
A to da li ima LT 3.0 ne pise na kutiji. Alo ste ikad ubacivali narezane diskove u konzolu verovatno ima LT 2.0 ili 3.0, alo niste onda nista od toga.

Nemojte dzaba da trazite bilo koga da vam nareze disk, jer niko ne moze da vam nareze ORIGINALNI DISK. To zaboravite.

Sa rgh pokrecete igre sa flesa ili harda, i nikad vam vise disk nece trebati.

(Jedino nisam siguran u slucaju vase igre sa postoljem i figuricama, da li mora da bude original. U tom slucaju pojurite negde polovan original disk)

Hvala puno na objasnjenju.
Mogu narezani CD, to je prvo sto je uradjeno kad su dobili x box.

Da, moguce je da ne moze ni da radi igra ako nije original.
Nasli smo jedan polovan negde u Engleskoj.

Nadam se da i vi zivite u Engleskoj, inace ne znam koliko ce vam se isplatiti :grinning:

1 Like