Skidanje Avatar itema

Upravo si skidam neku kolekciju avatar itema ali gde god da sam pokusao naci kako se instaliraju svuda se pominje da treba neki update. Jel mi moze neko malo objasniti kako tacno to funkcionise?
I naravno da li mi treba neki update posto mi trenutno avatar funkcionise sasvim normalno.

mogu odmah da ti kazem da batalis to jer su corava posla, update imas ako ti se vidi avatrar i na 16537 dashu si imas update, to je avatar update sve to vec imas podeseno.

E sad kod tih itema koje skidas, vecina su zakljucani treba ti 360 Content Manager da ih otkljucas, ali i posle toga neki nece da rade, ja sa probao i odustao rekoh koji ce mi moj, kad pa gledam u avatara :D, konzola mi je za igranje ne za avatara hehehe

Ma ja sam hteo cisto da vidim kako to sve izgleda posto nikad nisam imao bas neke bolje stvari za avatara, al ako ima tako problema onda da batalim. :slight_smile:

E da, cisto da pitam jos nesto da ne otvaram novu temu bezveze. DVD mi ne cita narezane igre. Jel to znaci da se treba i on posebno flesovati?

pa probaj nema sta da izgubis, ja sam probao od 1800 itema radila su 2 hehehehhe

Probacu onda kasnije, sad bi da igram malo GTA kad sam skinuo DLC. :slight_smile:

PS: Jel mi mozete odgovoriti na brzinu na pitanje koje sam dodao u gornjem postu? :slight_smile:

i ne moze da cita, to je novija serija slima gde flesovanje ne moze tj kosta vise nego sam RGH, menja se dvd ploca, a to se ne isplati apsolutno nikako

Onda ok. :slight_smile: Svakako sam na kraju ripovao GTA Disc 2 pa ga tako ubacio. :slight_smile:
Znam za to inace, mora se kupiti otkljucana ploca sa xecuter sajta pa se onda na to prebaci dvd key i flesuje LT. Nisam znao da jos uvek nisu provalili flesovanje postojecih ploca.

i nece… znaju da moze ali nece, jbg TX je to a to je MS drugi, samo $$$$$

Ako rezes dvd sa protekcijeom XGD2/3 igra na ne fleshovanom drajvu ne radi ali ako rezes kao data dvd sa svim fajlovima root od dvd koji raspakujes, igra radi. Konkretan primer je xexmenu cd on radi na svim drive-ovima jer nema protekcije a rgh vidi data dvd opusteno.

Za greške kriviti Tapatalk 2

Kad ekstraktujem onda sve ubacujem preko FTP-a, a ovo sam mislio samo kao precicu za instaliranje igara koje vec imam narezane od ranije. :slight_smile:
Nisam znao za to za data dvd, verujem da ce mi biti korisno kad tad. :slight_smile:

Pa 99,99% clanova nije zainteresovano da proba a kamoli da se seti tako nesto :wink:

ne nego 99% clanova koji imaju RGH ne koriste dvd hehehheheheh, ali eto ima ta fora extractovano da narezes i teras