SILENT HILL Transmission 19.10.2022.

As reported by PC Gamer, Silent Hill 2 Remake’s Steam page has revealed the recommended system specs demand a GeForce RTX 2080 or AMD Radeon 6800XT graphics card, as well as an Intel Core i7-8700K or AMD Ryzen 5 3600X equivalent processor with 16GB of RAM.

1 Like

Zvucace glupo, al ne svidja mi se kako dzejmsovo lice previse emotira dok se gleda u ogledalu. Radili su ljudi vec poredjenje po tviteru – u originalu je kadriranje bolje odradjeno, plus mu lice izgleda skoro ko maska, sto je po meni bolji izbor (makar bilo do ogranicenja tadasnje tehnologije lol)

1 Like

E da vidis koliko mi ovde picajzlisemo oko takvih detalja smucilo bi ti se :smiley:

1 Like

Oces li ispostovati mart/aprliski praznik RE4R i SH2R koji nas vraca i neka mnogo lepsa i kvalitetnija gaming vremena?

Hm, zamerka stoji, kakav je bre ovo matorac raspali… drugi covek totalno!

Ovde se ljudi ponašaju kao da trailer ne postoji :joy: U traileru sve top izgleda, a ljudi komentarišu dve zamuljane slike kao poređenje :joy: A da su uradili kamenu facu bez facijalnih animacija i emocija, onda bi bilo “jaooo ovo izgleda k’o sranje za današnje standarde”. Sve što sam ja video je da su ljudi oduševljeni uključujući i mene. :joy: Čak štaviše, komentarisali su na Resident Evil stranici za večerašnju najavu da nema šanse da nadmaše jučerašnji showcase od Konamija pričajući 4. put za jednu te istu ekspanziju i neke online iteracije koje godinama kasnije i dalje ne postoje. Ah lepa vremena kad se Silent Hill i Resident Evil kolju kao nekada :blush:

5 Likes