Šest igara sa Xbox 360 BC liste dobilo Xbox One X poboljšanja (Red Dead Redemption, Portal 2, Gears of War 2...)

Enhanced-620x320

Starting today, fans can play Sonic Generations for the first time on the Xbox One family of devices alongside other Xbox 360 favorites that will receive Xbox One X Enhanced updates such as Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Red Dead Redemption, and Star Wars: The Force Unleashed.

Lepo ali malo glupo za Darksiders!?
Zar nije vec izasla One verzija koja moze da ide 4K, sumnjam da ce biti bolja od te. :thinking:

Izašla je na BC listi a sada je Xbox One X Enhanced.

Nisi shvatio moje zapazanje.
Igra vec postoji na BC, postoji i poboljsana verzija za xbox one. Zasto uraditi opet istu stvar?
Bolje da urade BC neceg novog.
Ja bih cekao BC prvog Xboxa - Crash Twinsanity, i Crash Nitro Cart.

Aha, nisam znao da je Darksiders već poboljšan za Xbox One X. Malo čudno ako je tako.

Gears of War 2

Prilicno cool iako su verovatno samo digli rezoluciju.

Pa ako ja imam Xbox One X i imam Darksiders za Xbox 360, zasto ne bi imao Enhanced verziju, ovako ne moram da kupujem jos jednom.

1 Like

Plus svi GeoW 2 DLC su sada free!

edit: bolji video

O ovome se pričalo kada je izašao X1X - podizanje rezolucije i kvaliteta prikaza. To je bila jedna od super stvari koju su ubacili u sam X1X. Nisam siguran kako su to nazvali, ali je navedeno da većina engine-a koje su koristili studiji bliski MS su ubačeni native u sam X1X sistem (kao i DX12 podrška) i da će vremenom sve te igre koje koriste takve engine, moći da se sa laganim patch-om unaprede na veću rezoluciju i da se dodaju neki efekti. Odnosno, ono što je u startu bilo smanjivano i osakaćeno zbog slabašnog hardware-a X360, sada može da dobije krila.

Na papiru ovo zvuči super, ostaje da se vidi dokle mogu da poboljšaju igre, a da ne rade remaster. Po meni još jedan odličan potez od MS-a. Šteta je što i dalje nedostaju nove velike AAA igre samo za X1, jer je osećaj da se MS orjentisao malo više na BC, a ne na buduće/nove naslove.

Star Wars: Force Unleashed u 4K

To je efekat o kome se pričalo, igra izgleda odlično, a svi znamo koliko je stara i nije remaster.

Pogledajte kako izgleda direct feed video
https://streamable.com/r3y4q

1 Like

Darksiders

Pedja, fullscreen video i dalje puca u Chrome-u…

Znam da je sve po poslednjem updateu. Proveriću svakako zašto se to dešava, mada je i sam Chrome daleko od onog što je nekad bio.

mozilla radi savrseno

Odlicno. Svaka cast MS-u na BC. Uzecu Xbone, jedino ne znam vredi li uloziti u X umesto S. Imamo FHD Panasonic plazmu. Da li X pokazuje svoje zube i na 1080p (mislim na lepsu grafiku sa vise efekata) ili je dovoljan S?

Probaj da obrises deo koda za reload strane pri resize-u