Sekvence iz Igara spojene u film?

Ovako ne znam da li tema postoji. Gledao sam preko pretrage, nisam nasao zato sto ne znam ni kako se to stvarno zove.(Siguran sam da postoji neki naziv) Tako da ako je moguce da me ne banuje neko ako vec postoji.
Ono sto trazim jesu sekvence spojene u jedan dugacak film.
Kao sto postoji HALO gde su napravili skoro 45min filma.
Meni se strasno svidjaju ti filmici i ima bukvalno igara koje sam igrao samo da bih slusao i gledao pricu.
Ako neko tacno zna kako se zove ovo sto bih ja neka promeni ime teme pa da ljudi mogu da prepoznaju i pomognu.
Hvala.

ima da se nadje i sa GTA 4 klipovima slicna stvar, to sam imao skinuto od nekud, ne mogu da se setim naziva imalo je veze sa nekim smecem cini mi se, nesto trash master ili kako vec se zvao klip

Ima i Red Redemption film na youtubu, al ne znam kako se zove… Protrazi…

E bas tako nesto sam mislio. Ima li neki naziv kako se ti filmovi zovu? Koliko su mi se samo svidjali filmici iz Blizardovih igara. Starcraft,Diablo. Prosto sam upijao…

Mislim da se to zove CUTSCENE COMPILATION i pretraga se vrši za svaku igru ponaosob! Pri tom mislim na You Tube, jel…
**
**

E bas to mi je trebalo. Znam i ja da je za svaku igru, tako cu i da jurim. Ako neko zna za neki super film neka postavi ovde naziv pa da ga jurim. Hvala.

evo ja krenuo upravo sad da gledam Uncharted i prvi i drugi deo… gledacu bukvalno sve sto ima na PS3 posto nemam PS3 onda cu lepo da odgledam sve…

Uncharted 1

Uncharted 2

Hm ne vidim poentu u tako necemu, iako su cut scene dosta dobre, nemaju smisla van desavanja u igri koja im prethode.

pa to je ono nemam ps3 a zanima me igra, ako vec ne mogu da je trenutno igram da bar pogledam scene… dok ne neabavim ps3 jednog lepog dana…

odgledah ova oba uncharted-a, pa ovo je isti Indiana Jones film hehehe, bukvalno… sad mi se jos vise igra igra ;), damn it kupicu ja taj ps3 vrlo uskoro, taman mi ide bday za mesec i po

Heh, znam _jedno _mesto za kupovinu, momci su navodno jaaaako povoljni, hihihihiiiii

pa sa njima cu i da odradim taj posao, cim dodje bday heheh

I to krenes lepo od prvog dela,taman ce izaci i treci.Ja sam presao oba dva dela dva puta,igra je Epic.

P.S. Imas platinum izdanja oba dva dela kupis za 20-25€

pa normalno da cu od prvog da krenem a i GOW takodje, ove ostale exkluzive me i ne zanimajuj toliko ali ove dve su mi A MUST PLAY

Prodao sam preko 30 igara za PS3 ali Uncharted 1 i 2,Gow 1,2,3,cuvam u kolekciji.

I off topic OFF…