Sector error na 49% kod rezanja

Zdravo svima.Nov sam na ovom sajtu, a trazim pomoc vec duze vreme pa ako mozete da mi pomognete bio bi punoo zahvalan.

Narezao sam Devil May Cry na Verbatim DVD, sa Imgburnom, Settings mi je bio namesten kao i uvek, nasao sam na netu kako treba, i sa BurnerMaxom.Naravno DMC sam provukao kroz Abgx360 par puta, sve je bilo zeleno.
Dobio sam Error, dok je Verifajovao (verify) na 49% “Sector Error Uncorractable I/O” nesto poput toga, ako je bas bitno recite mi da postavim Log sa ImgBurna.
_Posle Errora morao sam da prekinem rezanje.igra je radila do 6 misije, gde samo zabode i ne pomera se i moram da ili izbacim disk ili restartujem konzolu. Pokusao sam jos par puta, menjajuci Settings-e u Imgburnu, menjajuci diskove i sve moguce da bi igrao dugo iscekivanu igru _:smiley:
Ali nista.
Skidao sam novu igru, misleci da je ona problem i nista.
Pokusao sam da narezem Fifu13, isto mi je dala isti error na 49%. Ovo mi se nije desavalo kad sam Truncateovao.
Pa jel moze neko da mi kaze u cemu je problem.Da li da menjam rezac, ili program, ili bilo sta.
Hvala vam unapred!

Mislim da je do rezaca, posto su XGD3 igre i ne moze da ce rezu truncat metodom (tako sam bar procitao na ovom i mnoogim forumima, pa sam isao metodom da taj iso XGD3 igre patch-ujem i da bude igra za LT+2, radile su neke opet neke nisu), ni ja nisam imao jedan od potrebnih rezaca za rezanje full XGD3 igara,ali jos jednom mislim da je do rezaca, ali me nemoj drzati za rec posto ovakav eror nisam imao ja licno ali sam citao po forumima.

Ne mozes xgd3 igre da rezes trunckate metodom, imas u bar 100 tema ovo napisano… koristi search.

Nisam rezao Truncateom. Rezao sam sa BurnerMaxom.
Ranije sam rezao Truncate-om i radilo je, od kako sam poceo koristiti BurnernMax, dobija osam ovu gresku.

Znaci trebao bi kupiti novi rezac? Koji? Ihas ne mogu, nema ga vise u Srbiji

Payload bi trebalo svi noviji lite on rezaci da podrzavaju. Sad program je jos uvek bagovit, te se desavalo da isti model rezaca kod nekoga radi, a kod nekoga ne… Jedino, jos uvek, sigurno resenje je IHas, ili neki crossflashovan na IHas.

To ti izbacuje radi dvije stvari ili ti je los medij ili nesto zeza rezac.
Tako da bi ti najbolje bilo da vratis rezac na stock i na novo fleshujes ili ako imas Asus na novo crossfleshuj dvd drive(rezac), trebalo bi da pomogne.

Ne razumem vas u opste ^^
Znam za Ihas rezace ali ne mogu da ih kupim.Tako da ta opcija otpada.
Koji bi novi rezac trebalo da kupim, i sta je crossfleshovanje i kako mogu da ga uradim?

Pa kako si rezao burner max ako nemaš iHas ili ako nisi crossflashovao Asus ili šta već imaš?

Ne moras da imas Ihas da bu rezao sa BurnerMaxom

mislim da je koristio payload…

Do rezaca je.Vjerovatno je koristio paylaod tool.I ja je koristim i isti error mi izbacuje.Iako pise da je podrzan,jos nije usavrseno.Tako da il’ kupuj novi rezac il’ cekaj noviju verziju payload tool-a :slight_smile:

E ako si koristio Payload, on jeste bagovit, tu nema pomoći do novog rezača ili nove verzije Payloada. Mnogo ljudi se muči sa Payloadom, nekom uspije nekom ne…

nisi čitao ranije postove i teme,prolistaj sve pre nego što pitaš…ovako se bezpotrebno ponavlja tema…

Kad bi kupovao novi Rezac, koji bi trebao kupiti, sem Ihas-a?

Iščitaj.

Pricitao sam i?
Znao sam vec za ovo…

Tu imas objasnjenje za svako pitanje… :smiley:

Jedino mi trebaa da znam koji Rezac da kupim?

Postoji lista rezaca… U vise desetina tema pa potrazi…

Da si pročitao temu kao što tvrdiš da jesi, vidio bi da postoji lista podržanih rezača na drugoj strani. Lock.