Scorn - New Gameplay & Release Date Trailer - Xbox & Bethesda Games Showcase 2022

Iskreno nisam ni znao da je lik nem, pao uninstall posle pola sata igre, odmah skontao da ovo nije za mene, ne zbog gadosti ja to obozavam vec mi je uzasno dosadna igra, izgleda otkad cepam Destiny i CoD igrati igru bez akcije nije za mene :sweat_smile:

Ali opet mogao je makar meni biti na srpskom…

Nista ceka se kampanja za MW II :grin:

Probao igru na brzinu sinoc, i sta znam, pomesani utisci. Onako bez reda –

  • Atmosfera je odlicna. Ocigledno se jako oslanjaju na gigera, nadam se da su dobili dozvolu za to.

  • Svidja mi se sto ti igra nista ne kaze nego sve moras sam da skapiras.

  • S druge strane, mislim da je prva zona prevelika i da sam se prilicno brzo pogubio. Mozda je ipak trebalo da prvih par soba bude manje, kako bi se igrac lakse aklimatizovao.

Inace u prvih 15 minuta sam dobio da prevezem neko nesretno bice kroz nekoliko faza, pa, mucenja. Tu sam stao, nije mi bilo do te surovosti. Tesko mi palo, odmah tako na prvu loptu da mucim nekog bespomocnog. Podsetilo me na scenu sa sloncetom u It Takes Two, bukvalno igru prestali da igramo posle te scene. Mozda sam suvise mekan, al ne leze mi vise takve edgy sekvence u igrama, bez da postoji debeli razlog.

Igracu verovatno jos, da ne bude da sam igru batalio posle pola sata.

3 Likes

To bice moze da prezivi, a moze i da umre u zavisnosti na koju spravu ga odvedes.

2 Likes