SCARLET NEXUS | Announcement Trailer | Xbox One

2 Likes

Klasicna japanstina ali mi gejmplej deluje zanimljivo i dinamicno, nazalost fali dobrih hack’n’slash igara u poslednje vreme, nazalost taj zanr je pomalo zamro u poslednje vreme.

1 Like

Erm… sta sam upravo gledao? :smiley:

Meni ovo izgleda vrh. Mozda je malo preterivanje ovih anime likova, msm na izgled pre svega ali cim je hack and slash, im in :smiley:

Na ovome rade bivsi Tales of developeri. Deluje obecavajuce, mada nekako podseca na Code Vein koji je takodje radio Bandai.

Počeo igru, i ništa mi nije jasno što se tiče komandi tako da ću button mashing da primenim.

1 Like

E baš instalirao pre neki dan i razmišljam da počnem posle Halo, valja li čemu?

Ok je, čak je i zaplet poprilično interesantan. Sam svet bi mogao biti malo bolje popunjen.

Ja sam sad zagazio duboko u igru. Bas mi je zanimljiva i prica i combat i art style a boga mi i muzika…

1 Like

Za vas koji ste presli igru pitanje.

Kako da upgrade oruzje? Vec sam lvl 25 a i dalje koristim attz 34. Kada hocu u exchange for items da zamenim oruzje fali mi uvek neki material weapon record… Sta god to bilo, jel to dodje prirodno, igranjem ili?

Te materijale sakupljas tj vecina weapon i battle recorda su dropovi koji imaju razliciti drop rate. Verovatno nisi jos imao srece da ti ispadne ili ce tek kasnije. Koji si phase (act)?

  1. u Kasane story.

Kad smo kod toga, koliko ima phase?

12 po karakteru.

1 Like