SBB/EON

Mislim da su sve zivo ogranicili, samo da te nateraju da sto vise koristis njihove servise i on demand sadrzaje. Mada i tu ima resenje, Plex moze da strimuje sa kompa…

Sinoc sam probao Eon app, slicno radi kao box, videcemo, za sada ne vidim potrebu da koristim Box.

jebo sve kad niko nema arenu, osim telekoma glupog tj mts, pa ne mogu fudbal da gledam ko covek, mada rojadirecta radi posao

Ja nemam EON.
Ono što imam je D3 za televiziju, a za sve drugo (Blu-ray ripove) koristim WD TV plejer koji na sebi ima nakačem HDD 960 GB.

TV nije smart, pa mora eksterni plejer.

jebig, i @ninja i ja smo na sat traktu gde ima arena ali nema sport klub. Dok sbb nije ukinuo SK na eonu gde nema sbb provajder imao sam sve :smiley:

Najbolje u kafiću da se gleda neka naša utakmica, atmosfera ludnica :gledao Kopenhagen-Zvezda penale :smiley:

ja Zvezdu gledam na stadionu, nebitan je protivnik… a arena mi treba zbog argentinske super lige, libertadoresa i urugvajske aperture/klausure

1 Like

Arena mi bas nedostaje. Jel ima neka aplikacija Radijus Vektora (sta je sada to, MTS ili Suoernova?!), slicno kao Eon koja se moze pratiti preko mobilnog? Moji imaju u Borci, ne znam da li mogu nekako da se ovajdim od toga. E ima nesto:

Steta sto ima samo jedan SBB SK u 4K, i to neke formule pustaju…

Ja imam SBB Eon ali van njihove mreze. Zaista sam prezadovoljan. Iskreno je mnogo bolje od d3i koji sam imao.

Imam od mts antena plus da bih imao arene, ali slika je blago kriminalna (240p maltene). Cekam da istekne ugovor sada pa da jurim neku alternativu za arene.
Videcu ovaj supernova sta li je.

Supernova = stari Radijus Vektor, kupio ih MTS pa su promenili naziv i uradili rebrending.

1 Like

Ja sam zvao Supernovu i rekli su mi da nemam mogućnost da se nakačim, nije njihova infrastruktura došla do mene/mog dela grada.

Je l ima neko ovaj dodatak TV po tvom od supernove?
Moja devojka ima u stanu kod nje njihov paket (supernove) i da li moze ona da aktivira tv po tvom a da ja kod mene kuci koristim na smart tv app?