Savrsena igra

Onda ako tako pricamo, meni ce savrsena igra biti ona koja ima savrsen gameplay, grafiku, pricu, muziku, cenu i sve ostalo… Jer ona je sigurno savrsenija od one koja ima savrsen gameplay i grafiku, ali ne i muziku…

Savrsena igra bi mogla da bude nesto kao holodeck iz Star Trek serije,a posto smo jos daaaaleko od toga,trenutno bi za mene bila blizu savrsenstva igra neka multiplayer real time koju bi pravio ND,desavanje u nekom slicnom svetu kao TLOU gde ima bar 20+ razlicitih mutant vrsta protivnika+ljudskih AI protivnika,i ljudskih pravih igraca protivnika,i u toj igri da se naprave stroga pravila na primer ako te ubiju,a ti si lvl 50,moras ispocetka da krenes,ali da nije bas tako lako da te neko ubije,i u igri da bude moguce skoro sve da se uradi kao u realnom zivotu,da napravis neku grupu i svoje utvrdjenje sa prijateljima koje znas i nekim koje ces sresti tokom igre,i na sve ovo da postoji veliki svetski server na kojem ce moci da igraju u isto vreme bar 100 000 ljudi iz celog sveta…Mogao bih jos puno stvari da mastam :joy:

Mudro zboris :smiley: Pogotovo Arkham Knight ,serijal je odvalio koliko je dobar

2 Likes

Definicija savršene igre, po meni lično: Gameplay, jaki RPG elementi, i mogućnost farmanja u istoj do u nedogled. Grafika, manje više.

Diablo
Borderlands
TES
Fallout

Witcher 3 ubrajam u remek-djelo, ne generacije, već decenije.

Witcher 3 i Horizon i dosta za mene :smiley:

GTA nema konkurenciju po mom misljenju.