Savet za igre pre prodaje ps3 :)

Kao sto naslov kaze, jel ima neko neke sugestije dok ne predjem na ps4 da vidim a da nisam odigrao, pa pisite :slight_smile:
Zanimaju me od 2013 pa do sad…naravno striktno za ps3 ne i za pc :slight_smile:

Imaš neke žanrove koje voliš manje ili više? Krupnije ili stinije igre, itd. Da imamo neki okvir za preporuku :slight_smile:

Samo ne tipa Drakengard 3,Final Fantasy,Kingdom Hearts,Tales of Xillia…i slicnih rpg-a…zanrove avanture, platforme, akcije…
primera radi upravo skidan lbp 3, za dalje nemam ideju a da bi me privuklo pre sahrane ps3-a :slight_smile:

Sly Cooper Thieves in Time, GOW Ascension, Puppeteer, TLOU ako si propustio, Beyond Two Souls, Ratchet And Clank Into The Nexus, Vessel, možda ti se svide neobične igre poput Tokyo Jungle ili Rain.

Sve sto si naveo sam nazalost odigrao :slight_smile:

Šta da se radi, možda se neko seti nečega, ovo su neke od igara kojih sam se ja setio :slight_smile:

Hvala ti u sv.slucaju :slight_smile:
cekam resto ekipe sta ce da doda :slight_smile:

Meni sto pada na pamet su telltale igre ako volis te neke epizodne avanture ( game of thrones, tales from the borderlands ), dalje **The Evil Within **za koji znam da je izasao za PS3 a odlicna je igra, moj miljenac Shadow of Mordor, Alien Isolation je isto stvarno dobar, Wolfenstein: TNO i Sniper Elite 3 ako si u fps fazonu.

ako se sjetim jos cega dodacu

Nisi video rekao je samo one za ps3 ne i one koje imaju za PC .

Ah, dakle ima i PC, nisam prokljuvio :smiley: Znaci ove sto sam ja naveo, nula bambija :smiley:

Edit : Ni-no-Kuni niko nije spomenuo, fantasticna igra na PS3, mislim da nema ni na cemu drugom to

Reče čovek i bez jrpg :smiley:

Sent from Despair Academy using Amala Network

Ni-No-Kuni sam pokusao pre tipa 5-6 meseci i upravo sto si napisao…obrisao posle 15tak 20min…nemam zeludac za to :frowning:
Ali hvala u svakom slucaju svima na savetima, mada se plashim da ce posle lbp 3 konzola da ide na dobos.

Mass Effect triologija , Assassin’s Creed 2, 3 i 4 , Batman Arkham Asylum , City i Origins , Metal Gear Solid 4, Castlevania Lords of Shadow (pogotovo kec), Deus Ex Human Revolution , Red Dead Redemption , Tomb Raider …pa ako si neto propustio navali ; )

I ja sam za*****, ima momak PC pa ga ne zanimaju multiplatforme :smiley:

evo, pa redom