Satelitska televizija

Ljudi, treba mi pomoc… Posto ja imam Open IPTV koji za te pare koje placam mesecno nije los, ali od sportskih kanala niko ne prenosi Englesku i Spansku ligu, pa mi treba vasa pomoc… Naime posto sam pre koristio Total TV, od njih mi je ostala antena (komplet sa drzacem) i kabal… Pa me zanima da li moze bilo koji resiver na tu antenu da se nakaci i da se gleda, ako moze koji preporucujete, cenovni rang i tako to… E sada posto meni to ne bi bilo primarno da gledam tv preko toga, meni bi to sluzilo samo da uhvatim ako moze sve nas Sport Klub kanale i mozda ne Sky Sport (Engleski), ta dva u kombinaciji ili samo jedno od tih… Svejedno… Naravno ne trebaju mi ruski i ti takvi koje ne razumem… Pa pisite savete ako imate iskustva…

ne znam da li je dopustena rasprava ali jedina stvar ti je Dreambox …pisi na [email protected] za detalje…!

Neces moci sport klub da gledas nigde. Jedino onaj madjarski al na njemu nemas nista interesantno. A sa tom antenom tesko i sky engleski, dosta je mala antena, mada mozes da pokusas.

Moze to da se sredi preko “card sharinga” al kada budes trebao da das pare za te risivere i da povezes sa kompom ima da placas i total i iptv i bice ti jeftinije…

A ko to nudi totaltv preko card sharing??

Imam druga koji gleda total, kupio operemu i placa nekih 600din mesecno za kljuceve…

total tv nema preko card sharınga alı zato imas SKY germani full paket , SKY italy full paket sa HD , 3D i sportski kanali svim ligama evrope…plus imas DIGI TV paket i Polaris paket koji radi super…za sve info : [email protected] ili skype: dreamboxpz

Ne treba mi nista na mesecnu pretplatu… Ja se secam jos negde 2010. godine da je drugar imao antenu od digija i neki resiver i da je sa vremena na vreme ukucavao neke kodove sa neta… Ali je imao preko 200 kanala… Ali meni ni ne treba toliko… Znaci samo Sky engleski ili makar nasi Sport Klubovi… Ne trebaju mi italijanski itd, ne volim kada ne razumem komentatore… A na skaju rade jako dobri i skolovani komentatori i zato volim da ih slusam…

Jeli imaš mogućnosti za SBB kablovsku ?
Priča se da sa ccCamom može da se dobije 500 HD kanala i 10000 digitalnih to je neko činimi se potvrdio i ovde na forumu i da je linija 10 evra mesečno .

Ne, na zalost… Kablovska dolazi u moj kraj tek na prolece… A u februaru mi istice ugovor za Box paket… Mogu da uzmem SBB-ov paket sa IPTV i internetom, ali je problem sto u Subotici na zalost jos uvek nema poslovnica SBB-a, i ako se nesto desi, neki kvar ja moram da saljem njima uredjaj, pa oni meni nazad i to sve se odvuce… Pa zato necu da uzmem njihov paket… Tako da cu verovatno u februaru potpisati sa Telekomom jos na 6 meseci ugovor pa bi tada trebalo da dodje i kablovska kod mene u kraj ili makar da SBB napravi poslovnicu u Subotici…

Ne znam sto ne instaliras XBMC na racunar…i u njemu navi x…na navi x-u mozes naci brdo kanala koji prenose sportske dogadjaje…

To te drugar malo lozi.

Znaci samo Sky engleski ili makar nasi Sport Klubovi…

Kao sto vec rekoh, ne moze sport klub. A ni SKY paket. Ne bez CS-a. A ti kako hoces.

Ne volim na kompu da gledam fudbal… Fudbal se gleda na tv-u, ili stadionu…

Jel mogu da se gledaju neki domaci kanali, kao npr. sport klub?

Jeli imaš mogućnosti za SBB kablovsku ?
Priča se da sa ccCamom može da se dobije 500 HD kanala i 10000 digitalnih to je neko činimi se potvrdio i ovde na forumu i da je linija 10 evra mesečno

kako 500 HD kanala kad ih SBB ima 25 :smiley:

Pokupe sve moguce i dobije, on prica o card sharing sistemu na satelickoj televiziji… SBB da li ih ima 10 :slight_smile:

Za greške kriviti Tapatalk 2

@ Dexter995 Pa danas se racunari lako povezuju na televizore…hdmi kabal i tako to…meni nije problem ni preko racunara gledati…ali dobro…svako zna kako mu najbolje odgovara…
@ROCKNROLLA Moze se svasta naci na navi x -u…pre neki dan je bilo brdo domacih kanala…ne znam da li su ih ukinuli…Ali ako ih ukinu…brzo ih i vrate…nista te ne kosta da probas…

Probao sam sinoc, instalirao navi-x addon, ali nemam pojma o cemu se ovde radi ni kako da nadjem neki domaci kanal. Ne znam ni kako se traze ili dodaju ili sta vec.

Trazi repo sa tv streamom i filmovima kao icy, sport devil…

Za greške kriviti Tapatalk 2

Pa navix ti je mesto gde je sve zivo nabacano…od live stream kanala do live stream serija koje idu od prve do zadnje sezone 24/7…da ne pricam o filmovima…dokumentarcima…Pokusaj malo da trazis…imas i search opciju…najbolje ti je da odes u sekciju koja je najvise gledana u poslednjih 24 sata…i tu mozes naci svasta…pa i nasih kanala…Samo budi uporan i naci ces…