Samsung Galaxy S6 edge - photos leaked




The dam has broken, and the flow of leaks right now is raging. We’ve seen Samsung’s major new releases leak out more than once heading into the weekend, and a fresh series of photos seem to unveil the Korean company’s new curved smartphone, the Galaxy S6 Edge, in all its glory.

The fresh batch of photos comes courtesy of CNET Korea, completely revealing what the device looks like; specs, sadly, are still unknown. If the images are indeed authentic, they seem to verify all the big rumors we’ve been hearing, namely: both sides seem to slope down slightly. It’s worth noting, however, that the curves don’t appear quite as drastic as the Note Edge, which was released late last year.

It’s a unique design, and further shows that Samsung is committed to the odd-but-maybe-useful curved design. Otherwise, the design is similar to that of the normal Galaxy S6, which is to say it has a flat back (that’s probably glass), along with an protruding camera, though that’s not unusual among Samsung phones.

U.S. carriers have already teased the design, but we can pretty much throw out the mystery. What do you think? Would you buy a phone with a screen that slopes down on two sides? All will be officially unveiled on March 1.

source:

Ne znam za vas, ali meni ovo odvratno samo tako. I s6 ko s6, a tek ovaj edge :swear:

Ovo je katastrofa, nigdje veze. Od Samsunga samo Note i nista drugo.

Nista ovo nije novo ni vrijedno pomena. Ovo je gimmicky proizvod koji je vise tech showcase fazon nego aktuelni flagship. Osmislili ljudi tehnologiju samo ne znaju jos uvijek sta da naprave s njom. Proizvesce milion primjeraka bas kao i Note 4 Edge i prodati ih sve. Ekskluziva za poneko trziste i to je to, i sami su rekli da ne ocekuju da se prodaju. Ako mogu da naprave i podstaknu third-party developere da smisle nesto korisno sto bi iskoristilo ovu tehnologiju, sto da ne. Medjutim ne kontam da si okacio temu i slike samo da bi napisao da ti se ne svidja :smiley: Sto si onda posvetio svoje vrijeme ovome? XD

Da se razumijemo, ruzan je, al’ ono… Niko ne ocekuje da obicni korisnici kupe ovo, so who gives a ****…

Stvarno je mnogo ruzan a i uzasno me nervira ova kamera sto se ne uklapa sa zadnjim delom.

Da bi uticao na mlade naraštaje da ne kupuju ovu glupost eto što :smiley:
A posebno me od te kompanije iznerviralo to što im je reveal/release istog dana samo par sati posle htcovog one m9. Imali su sa peticom nevetovatnu marketinšku kompaniju i propagandu kakve bi se svaki diktator postideo ali ipak su se probili na to američko tržište najviše sa glupošću ko što je waterproof i dustproof feature. Zato se iskreno nadam da ću bar jednu osobu odavde odvratiri od kupovine (ako uopšte ima nekog takvog među članovima) ove kršine, koliko god predstavljala statusni simbol :smiley:

Sent from my GT-I9305

Opet ne citas, ovo skoro i da ne mozes kupiti jer ih ima mizerno malo, a ne moze biti statusni simbol ako niko ne zna sta je xD

Elem MWC je u Barceloni i zna se da u Martu svake godine Samsung predstavlja flagship. Zapravo su iz HTCa pomjerili svoj reveal u odnosu na prethodne godine da bude prije Samsunga, da malo dobiju na marketinskom planu.

Sve je to biznis

Sent from my iPad using Tapatalk

Uzasan dizajn izgleda kao neka s*ebana mesavina S5 ili S4 i S2-

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Brate skontaj koliko je ekskluziva note edge kad u ovoj mojoj provinciji od 100k stanovnika ja znam 3 lika da ga imaju. Don’t believe the hype. Juče držao uređaj u ruci i prvo što sam pomislio s obzirom da je šljamsung izrada u pitanju sa najgorim lajsnama i plastikom kako će ga s****** za mesec dana max vadeći i vraćajući tel u džep.

Sent from my GT-I9305

Da dodam ima bese nekih detalja oko kamere da viri, pljuvani neki modeli zbog toga a sada i sammy izbacuje takav uredjaj… Nooo…
Ali svi kasne jer je HTC sensation xl model za koji znam i posedujem pre njih :slight_smile:

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

Zapravo plastika je nesto sto se najmanje osteti i prilikom koristenja, i ispadanja. Uzmi za primjer na sta lici neki iphone 5 nakon par mjeseci koristenja ( ako se ne koristi case ).

Bukvalno kao i sa iPhone-om imas dve grupe ljudi. Ovi sto hejtuju, i ovi sto kupe. Po tvojim postovima vidim da si hejter Samsunga, a opet koristis Galaxy S3 :smiley: Interesantno

To za iphone ili bilo koji telefon nije istina , neki ljudi tj vecina bas ih briga nose ga sa kljucevima, sa flesevima, ispada im i bude izgreban …

Jos malo pa ce smartphoneovi da budu jaci od current gen konzola :smiley: Baterija ne moze da se ukloni? Nema microSD kartice? No ty :smiley: Nisam toliko nepazljiv da mi treba Gorilla Glass 4 i aluminijumsko kuciste.

I veš mašina :smiley:

Ja ne kontam, koja je tacno poenta savijanja ekrana na rubu? Ili je to cisto ono, bilo da bi bilo? Mislim, da li ima neku funkcionalnost?

EDIT: Evo ga S6: http://www.b92.net/tehnopolis/vesti.php?yyyy=2015&mm=03&nav_id=963515

Ovo izgleda cudno, zakrivljen je samo sa jedne strane.

https://youtu.be/mfK8XFDM-rE

Evo i benchmarkovci bili na releaseu

https://youtu.be/FNPe0M_9Xrw

Ja imam iPhone 4s. Ispadao mi je 100 puta, nosim ga u džepu sa ključevima, prosto nije mu ništa!
Taj ima još Gorilla Glass 2, dok oni izmislili Gorilla Glass 50. Koja je razlika?!

----dodato-----
.
Sada sam video. DDR4, 64-bitni Octa core Exynos izradjen u 14nm procesu?!

Meni se šini da je bolji od mog XBOX-a sa Corona plocom.

Intel nije uspeo da odštampa 14 nanometara!

Naravno da je Intel uspeo da napravi procesor na 14nm. Prodaju se od septembra 2014 za desktop, a od januara 2015 u mobilnim varijantama. Peta generacija Core procesora, Broadwell.

Evo domaci clanak za telefon. Nisam procitao do kraja, ali nesto mi se po tekstu cini da se ne moze memorijska ubaciti.

http://www.24sata.rs/galaxy-s6-je-doneo-nove-funkcije-ali-nedostatak-ovih-je-razljutio-korisnike/5630

Nema SD karticu? Ja mislim da je to zato što je ona već unutra.