Samsung Galaxy S2 jednostavan camera fix (za 4.3 i 4.4)

Bug se javlja kada se menja izmedju obicne i video kamere, a cim se udje direktno u video izduzene slike nema. Fix je jednostavan, samo promenite velicinu slike sa 8Mpx na 6.4Mpx, i resen problem, izduzene slike vise nema :smiley: Ako i dalje zeza, skinite Dropbox - Error, obrisite Camera.apk i Gallery.apk iz system/app i data/data i posle instalirajte iz recovery moda.
Nadam se da cu nekom pomoci :slight_smile:

pa mozda zato meni i nema, ja oduvek koristim WIDE rezoluciju a to je 6.4 mpx u stvari heeehh, jer me nervira kada slikam nesto a nije mi preko celog ekrana hehehe

Ja navikao na 8, zato do skoro nisam ni menjao, posle ako mi bas smeta mogu u PS-u da ga seckam do mile volje :smiley: Ali jeste lepse sad ovako preko celog ekrana, jos kad nije izduzeno milina :smiley: Najbolje od svega jeste sto se gubi jedva 450px vertikalno, sirina i dalje ostaje ista, a ja ionako nikad nisam koristio True View pa je ovo win-win.

nova kamera na PA romu radi ok, crashuje jedino kada hoces da udjes u glavni settings da promenis rezoliciju, u protivnom ostaje na max, nema izvrnutih view-ova i slicno, radi posao kako treba :slight_smile: plus imas one nove funkcije