Sajtovi za kupovinu i kupovina PSN Gift Card-a

Kao sto i pise u naslovu. Predlozite gde se mogu najpovoljnije i najsigurnije uzeti PSN gift kartice.

G2A - citao sam da njih G2A Shild i nije tako dobra stvar. Sta mislite o njemu? Ima li negativnih iskustava? I kupujete li sa G2A Shildom ili bez?

Pcgamesupply? Cini se ok, ali koliko je pouzdan i siguran… Ima li iko iskustva?

Amazon - drugar je imao situaciju da mu je Amazon trazio fotografiju gde mu se vidi lice i drzi licnu kartu. Je li to cesta pojava?
Cdkyes? Play-asia? Negativnih iskustava?

Evo ja konkretno hocu da kupim neku igru, ali hocu sa vama da sve dobro proverim i cujem vase misljenje, posto mi je ovo prvi put da sam uzimam gift card.

Ja sam uzimao na CDkeys:

Gold 3 meseca - 13.89$
FIFA 16 za PC - 7$,
Gift Card microsoft od 50$ - 42$
AC Unity - 1.89 $

Nisam imao problema za to sto sam uzeo. Jedina stvar je bila sto sam morao da slikam dokument svoj uz papiric cdkeys sa tadasnjim datumom radi verifikacije (kada sam uzimao gift card). Uradio sam to i u roku od par minuta dobio kod. Naravno zamuceni podaci sa dokumenta. Samo slika se vidi, prihvatili su to.

Ja uzimam stalno na g2a i nikad nisam imao problema. Cak uzimam i bez shield-a. Juce sam uzeo ps plus za 50 dolara i sve proslo kako treba, samo sto ja kad uzmem kod, ja odmah unosim i aktiviram taj kod, ne cekam sutradan ili sl, pa da sam dolazio u situaciju kao sto su neki ljudi imali da im posle ne vazi kod ili sl. :slight_smile:

Edit: I naravno uvek sam gledao navise ocenjene prodavce sa najnizom cenom. :slight_smile: Mada, to nikad nigde nije uslov da je 100% sigurna prodaja kao sto ni na kupujem-prodajem nije 100% sigurno da lik sa 1000 pozitivnih nece da omane ili da te izradi ili uvali nesto.