Sajtovi za kupovinu digitalnih kodova igara, LIVE-a

Da li neko ima preporuke za ove sajtove. Cuo sam da ima dobrih ponuda na nekim sajtovima pa da cujemo preporuke.

Posdrav svima

https://www.g2a.com

Kinguin i Instant gaming

Ne znam gde drugde da pitam, preturam da nadjem temu za online kupovine… Da li je ko kupovao prkeo instant gaminga? Ja napravio nalog danas, reko da uzmem fifu 16, kad prc, preko paypala ne moze, trazi verifikaicju sa nekim pozivom, preko karticeu neo, pisalo mi rejected, kad pogledma posle status, skinut mi novac sa racuna. Posle vidim waiting payment, i kaze da ako u roku od 1 sat ne bude formalizovana uplata, ponistava se porudzbina. I sad ja ostao i bez igre i bez novca. -.- :headbang::headbang:

Ima mnogo ovakvih slucajeva, bas sa instant gaminga, koliko ja znam kada im se to desi, svi cekaju 2,3 dana i na kraju stigne igra, proveri mail mozda ti traze neke dodatne podatke.

EDIT: Imao je moj drug slicnu sitauciju kada je kupovao coinse za fifu 15 sa MMOGA, isporuka je valjda od 3 do 24 h a njemu je tipa stiglo posle 48h , na mailu su mu trazili dodatne podatke, ali nije im poslao nista i samo je sacekao malo duze dok mu nisu stigli coinsi

Koji me je djavo terao da uopste kupujem tamo…sramota su od sajta… jos onaj glupavi nacin placanja kod njih neki hipay…Nista meni niej stiglo na mail…Osim da treba da pravim nalog na taj prokleti hipay, za koji inace prvi put cujem. Razocarao sam se grdno…Odes hepi da odradis kupovinu, i u roku od 5 minuta promenis facu i raspolozenje, zahvaljujuci debilnom nacinu placanja… i Sta sad da radim kog djavola da cekma 3 dana?

Ne znam sta mozes drugo da radis, stici ce verovatno…i to sto kazes pusti njih kupis lepo preko g2a i miran si a ne ovako da se zezas…

Vidim svi pominju njih pa reko da probam, a i skoro 8 eura razlike mi bila cena…vidim ja da cu sad morati da prezalim novac…I jos pise tamo lepo da ukoliko prodje 1 sat a uplata ne legne, neman ikakvih dodatnih troskova, i da se potpuno ukida porudzbina, sto znaci da cak i kad bi greskom kupio neku igru ili nesto, morao bi da cekas 1 sat da se ponisti porudzbina… a novac skinut… jad i beda… Sad nemam gde da kupim… jer nemam vise novca…Jedino dai m pisem na support da mi refundiraju novac,a nemam ni nikakvu potvrdu kupovine sto je jos gluplje.

@aLx samo ako imas preko kinguina ono dodatno placanje, vredi da uzmes preko cdkeys, u slucjau da dobijes neispravan kljuc, vec iskoriscen ili nesto deseto.
@Sima, nisam siguran, prvo sto ni nema transkacije tehnicki, jer nije ni odradjena kupovina do kraja, posto mi je prvo trazilo sve informacije, pa onda me odjednom odvelo na taj hipay, aj a nisma tu ni napravio nalog, jer prvi put cujem za njih, i ne padam i na pamet da dajem tamo nekom podatke. Ako nista drugo lekcija koju platis, i naucis :). Novac cu prezaliti, ali dragoceno vreme i raspolozenje nemg vratiti. :frowning:

10 dana da cekam? Boze dragi, pa sta ja iamm da cekam, kad ni key nemam kamoli uopste uradjenu transakciju… Ovo je gore nego sto sam mislio…Jos jedan nacin, da osedis mlad.

Izvinjavam se zbog duplog posta… Samo da vam kazem da Instant gaming zaobidjete lepo, da sacuvate vase dragocene zivce. Sad sam probao i jednu igru za 2 eura dak upim kod njih, i opet ista prica, i ako ovoga puta imao i nalog na tom njihovom payment sistemu, i opet dobijem payment rejected, pare skinute,a nigde ikakvog obavestenja ili potvrde. Mozda sam i ja glup,al ovog puta sam sve korak po korak.

Vratiće ti pare na karticu za 30dana. Tako je barem meni bilo na G2A kada nisam dobio igru, a skinuli mi novac sa računa.

Ako ti ne vrate pare za 30dana idi u svoju banku odakle je kartica i sastavi reklamaciju za refund, provereno radi 100%. ako te neko prevari VISA I Master card ce im uzeti i vratiti sredstva. Opusti se ima resenja. :slight_smile: ziveli

Hvala. Nije to do novca nego me vise zanima njihov sistem, ocigledno je vrlo cudan. Najgluplji sistem koji sam do sad video imaju, jer bukvalno onog trenutka kad uneses podatke, ono odmah izbaci payment rejected, bez da ga kao ucita, tipa humble, i onda sam zatvori tu stranicu. :beer: za vas dvojicu. Da ste mi zivi i zdravi i hvala na informacijama jos jednom. Doduse malo me buni to 30 dana, ovi rekose da 5 dana treba da cekam. Koliko god svejedno mi.

A da li neko moze malo blize da mi objasni kupovinu preko g2a.com. Vidim da tamo, konkretno za LIVE ima vise cena, iz razlicitih drzava. Sta treba da gledam kada kupujem? Jel uvek samo treba izabrati prvu, najpovoljniju cenu, ili treba gledati neke podatke?