Sajtovi za kupovinu digitalnih igara i xbox live membershipa

ljudi da li neko ima iskustva sa kupovinom preko neta ovakvih stvari? koliko je bezbedno? cuo sam da ima par sajtova
gde su dosta dobre ponude digitalnih kodova igara za xbox one kao i live-a. Ako neko ima iskustva, neka podeli, znaci ce.:wink:

Kupovao sam par puta Xbox Live Gold za kolegu Nemesisa na ebay-u, nikakvih problema nikad, samo nadjes pouzdanog kupca sa dovoljno transakcija i pozitivnim ocjenama. Platis, odmah ti na mail dodje kod i to je to.Tim pravilom se vodi i na drugim sajtovima, prije nego sto kupis, izguglas sajt da vidis malo sta drugi kazu, ali generalno gledaj da kupujes sa ovih poznatijih, makar i platio koji dolar vise. eBay je npr super jer lako mozes dobiti pare nazad ako se desi kakav problem.

Neka i drugi sa foruma kazu detaljnije, ipak cesce kupuju.

Sjecas li se koje su cijene igara na ebayu? Je li jeftinije nego preko xbox stora?

Dal je puno 31 dolar za 12 Month Xbox Live Gold Membership ?
Deluje mi da je snizenje neko.

@Djomel nisam kupovao igre na ebay, jer iz iskustva znam da ne prodaju digitalne kopije igara, vec samo fizicke. Sto se Xbox igara tice :
-kinguin.net
-g2a.com
-cdkeys.com
Ta 3 su provjerena, dosta nas sa foruma je kupovalo. Jeftinije su igre obicno nego na xbox store.

@dane182 Zvuci kao dobra cijena, vjerovatno je neki deal. Zavisi samo gdje si nasao, dal je provjerena trgovina.
http://www.ebay.com/itm/Microsoft-Xbox-Live-12-Month-Gold-Membership-For-Xbox-360-xbox-One-Same-Day-Ship-/381362832837?hash=item58caff05c5

Evo ovo je npr od provjerenog kupca sa dobrim feedbackom na ebay, i dosta prodatih kodova, 34$. Razlika je 3$ al’ ja volim ebay i paypal jer su pare sigurne, za svaki slucaj :smiley:

-kinguin.net
-g2a.com
-cdkeys.com

Da dodam joĆĄ i
-boxeddeal
-gamedealdaily

1 Like

Zgodan sajt:

Najs, najs. Hvala :smiley:

Izvinjavam se na vraćanju topica iz mrtvih

MoĆŸe li neko da mi objasni kako funkcioniĆĄe kupovina igara preko Play4Digital ili isti fazoni na KupujeProdajem?

Par puta sam pitao ljude na KP kako to funkcioniĆĄe, i odgovor je isti kod svakog. Daju mejl i pass za nalog sa igrom, pokreneĆĄ skidanje igre kod sebe na Xbox-u i ukloniĆĄ njihov nalog.
Koliko je to sigurno? Ơta ako neko sutra odluči da promeni pass i ostanem bez igara???

jel neko imao iskustva sa ovime?

@djomla43 moze da ti pomogne, on meni sve uzima sto se tice igara i argentine , jeftinije nego kod ostalih sa kp

Da, ali kad uzmeĆĄ iz Argentine, igra je tvoja, a sve ovo na KP i P4D nije tvoja igra
 samo platiĆĄ da je koristiơ
 Nemam pojma kakva je bezbednost toga, a u frazu “Garancija doĆŸivotna” nekako ne mogu da verujem.

Moze da ti kupi na novom ili svom nalogu, sve osim toga bi zaobisao pogotovo preko kp

Ne vidim sta je problem. Kazes da si iscitao temu vezanu za Argentinu. Prati uputstva i kupuj. Verovatno nisi kao @Scalper koji ima fobiju od drzavne bezbednosti i banaka pa nemas platnunkarticu. Ne bakci se sa kupujemprodajem i play4digital. Nesto sto mozes sam, nema potrebe da finansiras druge koji ce ti dati nalog i posle kao obrisi ga. Platis nesto sto neces imati nikad a za iste ili manje pare ces kupiti nesto sto ce biti zauvek tvoje.

To ti je kao onaj Boda Tajson iz filma/serije - Boda Tajson doĆŸivotna - bio čovek u zatvoru a mozda ces i ti :rofl::rofl: Mani se kupujem prodajem i naloga/igara tamo. :smiley:

1 Like