Ryse: Son of Rome Official gamescom Gladiator Mode Trailer

https://youtu.be/uA88bWXUo_o

Objasnjenje borbe

https://youtu.be/8ogL2DaxIsM

Ne znam zasto, ali sada mi gameplay i ne izgleda toliko dobro…

Jos jedan potencijal upropascen,bravo ms ,bravo.Mozda je stvarno doslo vreme da se predje na ps.

Auh, šteta, ovaj Gladiator mod je ista stvar kao Spartacus: Legends, veće smeće od igre dugo nisam igrao. Koncept je identičan, sa sve publikom… Smešno mi je što su napisali malim slovima na 00:49 Xbox Live required. Kao i na 00:08 Not actual gameplay. A i ovo je jedan mod, ne mora da znači da je cela igra takva

cekamo Wertu…

Koji ste vi likovi(pojedinci) pa ne radi ms igru vec ju financira,a radi ju Crytek.Igra je meni super u sp,a grafika je fantasticna sto se i ocekivalo od takvog studia,danas sam primjetio kako su gotovo sve EA igre bile na XO.
Neznam cemu sad toliko o tome(vjerojatno jer je ms),ali ni God of War nije imao dobar mp pa je svejedno odlicna igra u SP tako da…,a i ovaj mp nije tako los
@akiris nadam se da nisi dugo cekao:hihi

Nije ovo MP, ovo je vise Survival Mode, a da je bedno, jeste. Zatim, mozda Crytek pravi igru, ali najčešće izdavač odlučuje o ovakvim glupostima, poput Tomb Raider MP, tako da ne možeš reći da nema razloga da se krivi MS. Ali reći da ovakav mod nije glup je neverovatno, da li si igrao Spartacus? Skoro pa identična stvar.

nece biti losa igra do te mere, i igrace se, i prodavace se, ali ce opet biti jos jedna “kao god of war” igra.

Po meni niti blizu God of War jer nije niti ista tema,povezanosti lika,prica,gp mehanika i jos mnogo toga ovo sasvim drukciji koncept igre.Odigrao sam sve God of War igre osim zadnjeg asc njega nisam jer mi je djelovalo dosadno,a graificki nista bolje od GoW3 tako da je na tome i ostalo.Po meni ovo se ne moze usporedjivati s gow po nicemu osim da su h&s

Ova igra za sada nema MP ovo je Co op, ovo nema nikakve veze sa GoW, a da li je nesto bedno ili nije probaj pa onda pametuj do mile volje…

Werta uporedi ovou igru sa killzone shadow fall i videces zasto sam napljuvao ms.znam da nije isti zanr ali je druga mnogo kvalitetnija i zanimljivija,jos jedan upropascen potencijal.

Ja tebe ne razumijem nekome je ovo deset puta bolje od kz recumo za primjer,netko nevoli te sci fi pucacine prvog lica,a netko ih obozava i ne razumijem usporedbu Ryse je novi ip kojeg jos nisi niti isprobao niti vidio,a kz je vec 4 igra u serijalu na kucnim konzolama.Jucer sam gledao prezentaciju i u 2 i pol sata nisam vidio gotovo nista od igara.KZ djeluje dobro graficki,ali mp je nekako nezz kako da to objasnim slab i ne inovativan,dok pogledaj Titanfall koji je awesome i redom kupi nagrade,ali ovo je sad off topic

Sent from my LG-P880 using Tapatalk 2

Dobro, za taj neki survival mod je dobra ideja skroz, ok su te arene koje se razlikuju i sl, ima potencijala kao i Spartacus (ali serija, posto su “igru” unistili…), samo sto jos nismo videli da je neko uspeo da tu pricu sa gladijatorima, arenama i zestokim borbama, potezima sa adrenalinom, odradi kako treba ili bar kako smo mi to zamisljali…