Ryse, Red Dead Redemption i Lichdom Battlemage dolaze na Games With Gold za mesec jun?

Moguć fake!

Izvor:

Kažu ljudi da je fake, pogotovo što je Bioshock infinite već bio GWG. Ali voleo bih da bude Red Dead :smiley:

Bioshock Infinite je bio u martu 2015e.
Ali u Saudijskoj arabiji i UAE su davali perfect dark zero umesto bioshock-a.
A koliko vidim na slici ovo je arapski jezik neki… Ili se bar nadam da nije fake, mada cisto sumnjam.

Arapski nije sigurno, ali kineski moguce… arapi nemaju znakove…

Ma, to je drevni Nintendo jezik, koji se ne koristi već duže vreme :smiley: Konkretno Hylian dijalekt, korišćen u centralnom delu tog kraljevstva.

Anyway, i ja mislim da je ovo fake. Uz to, sumnjam da bi davali Lichdom, koji važi za jednu od najgore optimizovanih igara do sad.

A ne vidim preko telefona lepo, vidim da je nesto retardirano, mali mi ekran :smiley:

1 Like

Izvinjavam se za off, ali kako to misliš da Arapi nemaju znakove?

Ja bih voleo Ryse da odigram, ali RDR… Pff, samo nek je konačno puste, ima da je kupim, ne moraju da je stavljaju u GWG :laughing:

Jedno noob pitanje. GWG za 360, automatski znaci da se ta igra tog meseca dodaje na BC listu za ONE?

Imaju Arapi slova, samo izgledaju ovako شضرعغ»صبش بشيب قثص :ok_hand:, nimalo slilčno onome sa screenshota

Apsolutno sam svestan toga, pa se zato i pitam, kako to da nemaju znakove. Imaju ljudi slova/simbole, zovu se harfovi i svako slovo ima svoje značenje. Imaju h, b, t, dva slova s, tri z … nebitno.

Izvinjavam se za off, evo odgovora na pitanje koje je postavio @lark … Da, tako je. Čim se X360 igra pojavi u GWG, od uvođenja BC-a ta igra mora biti dostupna i za Xbox One.

2 Likes

U aziji su znakovi, a arapi imaju slova, na to sam mislio…

2 Likes