Rogero CFW 4.50 v1.00

I evo ga ljudskiji CFW konacno :slight_smile: s obzirom da ga je zucnuo na brzinu ocekujemo barem 1.01 verziju uskoro, ali opet vise verujem njemu nego Habib-u :slight_smile:

Rogero is back !!!

Well this does not need much introduction…

Thanks @Rogero[INDENT][URL=“http://tortuga-cove.com/forums/viewtopic.php?p=29868#p29868”]Rogero » Sat Oct 19, 2013 7:06 am wrote:Link —> _**[URL=“http://www.tortuga-cove.com/forums/abbcode_page.php?mode=click&id=1249”]Rogero_CEX4.50_V1.00.PUP ( Clicked 834 times )**_

MD5: 152db658f8806b42f224d06ae0bbd91b
Size: 194 MB (203,768,176 bytes).

The CFW is packed manually with minimal modifications of the OFW4.50 and only the needed PKGs were repacked with their matching headers, lv0 and the SPU loaders also properly packed with correct sections/compression.
It does have all the basic patches from CFW4.46, the ToolBox was not added.
I built this last night before I go to sleep and installed it and tested it for 5 minutes only on my PS3, all seems fine and stable, but as usual with any CFW : USe it at your own Risk.
**
Rogero CEX CFW4.50 v1.00 Mirror:**
[/INDENT]
PS3UPDAT_Rogero_CEX_4.50_v1…PUP (194,33 MB) - uploaded.net
PS3UPDAT_Rogero_CEX_4.50_v1…PUP (194,33 MB) - uploaded.net
Share-Online - dl/WWNWUWUMJ9E
PS3UPDAT_Rogero_CEX_4.50_v1.00.PUP | PutLocker
Download PS3UPDAT_Rogero_CEX_4.50_v1.00.PUP - Billion Uploads

Sam je napisao da je 5min test-a tako da mislim da nije ljudski, na brzinu sam to odradio i okacio na net :slight_smile: ocekujem neki update uskoro.

Za greške kriviti Tapatalk 2

da ali njegov rad pre toga i svaki CFW govore 10x vise nego ovi sadasnji koji nicu kao pecurke posle kise, tako da kako sto sam napisao vise njemu verujem nego ostalima, Rebug svakako cekam pa cu njega da stavim

A rogero su svi redom stavili vec na tortugacove i javljaju da je ok…

Radi na CECHG04 NAND konzolama, mada kod mene je aktiviran QA toggle i uradjen dehash ne moze da ne prodje :slight_smile:

CECH2504, sa 4.46 Rogero na 4.50, iz XMBa, kao po loju…

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

evo i ja da javim

CECH-2004A radi sve (i vratio sam Rebug 4.46 hehehe moja licna konzola)
CECH-2003A radi sve
CECH L04 radi sve
CECH K04 radi sve

od mene dovoljno potvrda da Rogero 4.50 radi :slight_smile:

Metno sam Rogero CFW 4.50 i šljaka sve u šesnaest :slight_smile:

Sent from my LG G Pro using Tapatalk 4

I ja juce ubacio 4.50,nisam ga nesto posebno testirao ali npr.GTA 5 radi…CECH 2104B.Instalacija iz XMB-a preko njegovog 4.46 CFW-a.

VPC, sta si bese rekao, od.koga Habib uzeo rad?

Alcatel OT995 ICS - Android - za greske krivite: TapaTalk2

Rogerov rad, ali u sustini svi se baziraju na Rebug alatima… I naravno Sony OFW heheheh

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Svi petcheci poticu odavde http://www.psdevwiki.com/ps3/Patches

Ni jedan patch nije njegov, lako da trazis adrese i stvari kada ti neko da ulicu i broj.

mfm ili cfw je njegova zasluga sto je sve testirano i spakovao a glavna zasluga za cfw potice od winkola, kmeawa, graf chakolo zaboravio sam par ljudi sa peek i poke, sys59 funkcijama… sve se cuva na devwiki.

Kome je potreban grafchakolov rad sve u kodu i dokumentovano 1GB od ps3. Necete naci na internetu.
Za greške kriviti Tapatalk 2

bas to i ceo GUI koji je sad napravljen za lakse pravljenje pa iz tog razloga nicu ovi CFW-ovi sada :slight_smile:

wanikoko i kmeaw su sve poceli u pocetku i jos par developera, posle se to rasirilo na pojedinacne developere… ne osporavam ja nikoga, samo sam izneo svoje misljenje da se meni licno ne dopadaju ovi sada, Rebug ima tim bar od 4-5 coveka koji to uredno testiraju i uvek izbacuju poslednji kada se sve slegne i lepo testira nikada ne zure da budu prvi, a njihov CFW je krcat opcijama, ono bas ima sve i svasta i nikad nijedan problem… do duse ni na Rogero-u nisam imao problema sem sa startovanjem jedne PSN igre koja je na Rebug radila odmah

Pitam, jer se čovek ubi da dokaže nešto, pa pravi neke liste “pravih” developera, i lažnih, koji kradu tudj rad … pa pokreće teme, a troluje tudje …

Nisam obraćao pažnju dok nisi rekao, pa mi smešno …

Malo licimUrno.

Uzeo sam tudje, nešto dodao, i to je moje. Sad kad neko od mene uzme, i doda nešto svoje, to je lopovluk.

Rekla guska guski da je guska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

zato ja volim Rebug, ljudi ne ulaze ni u kakve rasprave ni sa kime, samo izbace i ti znas da si miran, nema sta da se pravdaju ili dokazuju, tim stoji iza toga… Rogero je ok jer je tu odavno i zna se za njega da je ok, jbg svi oni kradu jedni od drugih nesto dodaju nesto izbace itd itd…

Btw jel si probao Rebug? Cisto da vidis sta ces da dobijes od opcija kada instaliras REX verziju ne LITE… DEX nemoj to je za developer konzole i moras da preradjujes konzolu za to… dakle probaj REX da vidis, brdo i brdo opcija, neke neces nikad da koristis ali ima dosta zanimljivih :slight_smile:

Ja nesto ne mogu da se setim npr u Rogero-u jel mozes da instaliras vise PKG-a odjednom ili ne? U rebug imas opciju INSTALL ALL i samo ga pustis da sljaka posao, npr ako manuelno instaliras Title Updates za igre…

Izasao Multiman 04 05 02

Ubacio sam ga jos juce u tutorijalu za instalaciju 04.50.02 je DeanK originalno izdanje imas i 04.50.04 ali preradjen od onog StevenTJ-a za njegov CFW…

p.s.
Phteven heheheh

Ameri … :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nisam, čekam dizbace …

Ili mi je promaklo?

Nisam hteo preko rogero 4.46 da stavljam rebug 4.46 kad mi tamo već sve radilo.

pa cisto zbog opcija si mogao, Rebug su vec izbacili neki spoofer za njihov CFW da prikaze da je 4.50 i da doda Screenshot opciju, ali celo izdanje za koji dan sledi…

ima vec par dana kako izasao multiman 4.50.2 ima ga na update notification u multiman :slight_smile:

Ima ovaj novi WEBplugin:

web_server.sprx (12 KB)
http://www.deanbg.com/web_server.sprx

  • Basic WEB server on port 80 with two modes (folder_browse and game_browse)
  • Supports browsing all folders on your PS3 (from your PC, iPhone or Android)
  • Supports binary downloads (I reached 9MB/s, so a bit faster than the ftp plugin)
  • Supports text/html, text/plain, application/octet-stream, image/png and image/jpeg
  • Runs along ftp_server.sprx if both are loaded by PRXLOADER by @user

*** In “Game Browse” mode you can click the game name to browse the game folder or click the game icon to mount the game.**

Give it a try and let me know how it works for you.

dobra stvar