ROG ALLY HANDHELD GAMING PC {MT}

Volim sto Sony ima jak R&D, ali licno nisam siguran da bih ulagao u ovom pravcu i koliko ima prostora za druge igrace osim Nintenda. Ako mogu da zbudze neki super brz i jeftin razvoj proizvoda to bi bilo verovatno samo proizvod za generisanje dodatnog prihoda, kao PSVR.

Cenu dobijamo 11. maja! Plus, uređaj će biti dostupan world wide.

2 Likes

Meni se dopada jer moze biti poprilicno tih i hladan sto mi je nekako obavezno za rucnu konzolu.
Spustim ga na 60Hz i laganuca 1080p na 7" izgleda vrv fantasticno.

3 Likes

:thinking:

3 Likes

Ally dolazi sa 3 meseca Game Passa, tako da ne čudi da imaju neki oblik partnerstva.

3 Likes

Wow ovo nisam očekivao (ako je istina)

2 Likes

IF. Ali to svakako ne igra neku ulogu kod tebe da li će biti 699 ili 999. Svi znamo da ćeš ga uzeti :laughing:

1 Like

Ma jok. Ja volim svoj Steam Deck. :grin:

Btw ovo je cena za najskuplju varijantu konzole (z1 exteme), dakle biće još povoljnijih varijanti.

Mene ovo više raduje za Steam Deck 2 , valve će moći da održi agresivne cene.

Zar ti ovo nije bolja opcija? Zar Steam Deck nije limitiran samo na svoj OS i Steam APP i igre kupljene kod njih ? Ne računam emulaciju starih konzola, pa čak i Switch-a.

Pa onako. Nije Deck ograničen na SteamOS, može opušteno Windows da se instalira kao i ovde. Medjutim upravo se meni to svidja kod Decka. Taj neki konzolni ugodjaj sa SteamOS. Jednostavno funkcioniše. :slightly_smiling_face:

Naravno da je ROG značajno jača mašina. Zasad.

Ok, sada ja upadam ovako kao debil. Ali…
Vidim ovo kao nesto super zaklince oni vole ta prenosna cuda.
Ali moje pitanje je, sta tera ova igracka?
Cije igrice? Ono kao sve sto ima xbox ili kako?

Ova igračka sa ovim performansama će terati sve. Sve sa Xbox-a i sa PS5 ako bude moglo da se instalira onaj njihov PS servis. Tako da je ovo super za tebe. Pusti taj izgovor za klince,

1 Like

Ovo je gaming laptop / pc sa windows 11 upakovan u prenosni uredjaj.

2 Likes

Ja sam vise mislio da je ono debilna varijanta nema win, emulacija, sistema. Nego samo kao konzola ubacis igru i cao.
@MladenVR verovao ili ne nije bas za mene.
Ja nisam nikada igrao na tel igrice. Mrzim ta mala sranja. Volim veliki ekran.
Ali danasnji klinci samo prze ova prenosiva sranja.
Pisao sam vec kada sam klicu zabranio tel i rekao mozes samo da igras PS5 :grin:

I ja volim na TV da igram i većinom sam kod kuće tako da handheld nije za mene. Ali npr. ove godine sam išao u posjetu sestri u Švicarsku i u takvim momentima sam zažalio što nemam neki hendheld da ponesem sa sobom. Čak sam tamo gledao da naručim i gledao po radnjama za Steam Deck alu pošto ni Švicarska nije u EU takođe je jedna od zemalja gdje ne može da se nabavi. Možda bi i uzeo ovo čudo kad bi bile pristupačne cijene.

1 Like

Pa kada putujem zadnje o cemu razmisljam je da igram igrice. To mi ne ide u glavu.
Kuci mogu igrice, valjda tamo ide zezanje, obilazak, bleja…

3 Likes

I pored svih tih aktivnosti tamo, opet sam imao slobodnog vremena, moglo se igrati. Da ne pričam o putovanju avionom i putovanju autom od aerodroma od jedno 2-3 sata. Sasvim dovoljno da iscepiš bateriju jednom handheld uređaju. :slight_smile: