Rockstar San Diego Ponovno Okuplja Druzinu

Da,da dobro ste procitali.Studio koji je zasluzan za Red Dead Redemption ponovno okuplja ekipu kako bi se radilo na novoj igri.

The developer behind Red Dead Redemption has posted a listing for a series of new job openings, fuelling speculation that the studio is working on a follow-up to its seminal Wild West action-adventure title.

Rockstar San Diego has approximately 37 new job openings up for grabs, indicating it is looking to strengthen its team for an as-yet unannounced project.

Could this be Red Dead Redemption 2? Anything is possible at this point, though it’ll probably be a while before we hear anything from the horse’s mouth, so to speak.

Rumors have been circulating for a while now that Red Dead Redemption 2 is on the cards, following the critical and commercial success of the original game, released back in 2010.

Verovatno da će početi da rade na RDR2, samo je pitanje da li će 2015. ili 2016. da izađe, pošto oni obično izbacuju po jednu igru godišnje, verovatno su nam spremili nešto i za narednu godinu.

Bas kad sam zavrsavao igru (davno bese) sam pomislio da ce ovo morati da se nastavi kad-tad. Ukoliko i dodje do ovoga, plot se zna unapred: Dvadeset godina kasnije, Marston Junior krece u osvetu. :slight_smile:

Osveta je vec IZVRSENA.Nakon KRAJA igras kao njegov sin i ides u osvetu i kada pobijes djubrad onda je pravi kraj

Jak ti spoiler kad se vidi na home pagu foruma. :smiley:

Je l’ to neki DLC, ja nisam tako zavrsio igru? :eek:

Nije to nikakv DLC druze vec pravi kraj;)

Da to sto se tice spoilera to se MORA popraviti jer se on uvijek vidi na homepage-u foruma tako da onda nema svrhe

Nece ovo za 2-3 godine sigurno. Ako tek okupljaju tim. Argh, ko ce cekat’…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja sam zavrsio igru onom scenom u ambaru, nakon toga malo izjases onog konja i kraj, nema reci o osveti. :eek: Bas sam igrao paralelno sa kolegom i znam da smo komentarisali, da je pricao kako je bzvz jer je ostalo nedoreceno na kraju i da ce mali da se sveti u drugom delu ako ga bude. :eek:
Ili si igrao neki GOTY edition ili sam ja naisao na neku krnju verziju (sto ne znam kako moze da bude).
Kako god, bas cu veceras da nadjem walkthrough na YTube da vidim o cemu se tu radi, :eek:

Kako brate to nisi odigrao :slight_smile: .E vidite o tome ja pricam,ja kada igram igru igram detaljno i s osjecajem,a vi meni kazete nesto za last of us.Mali Off isprika.

Da da to ti je na kraju igre.Poslje ambara

Evo ti i video

Nakon kraja igras s malim i svu djubrad POBIJES

Ja ovo prvi put vidim u zivotu, evo, svega mi! :smiley: Ajde, necemo vise da spamujemo temu, ipak se radi o RDR2, verujem ti ja sve na rec, ali ja ovo nisam odigrao. Posle ambara je kod mene bio kraj. :lol:

Eh jbga kad nisi dovoljno pratio :D,nije ti to kraj.Ovo je standardna igra i verzija

Jeste, jbt, sad sam vratio film u glavi… Ovo se verovatno desava nakon odjavne spice, kad se zavrsi ko je radio igru. Jeste bio fazon na konju, samo sto sam ja mislio da je neki freeplay, istrazivanje obicno, pa sam iskljucio igru, do ovoga nisam ni stigao, nisam znao da ima radnje nakon ovoga. :smiley: Jbg, izglupirao sam se, ali kapiram da nakon odjave bi** LOGICNO** trebalo da bude kraj, kao sto je u vecini igara (eventualno freeplay neki)ṃ

Vidim da SPOILER odlicno koristite.

De to malo dotjerajte, citavu igru ispricaste.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

@shubi-doo<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention → Ovaj video sto je WERTA okacio je malo skraceni prikaz pravog kraja, nije ti lepo objasnio. Naime, i meni je bilo cudno kako nakon poslednje misije nije isao credits, tj odjavna spica. Malo sam guglao, i nasao da postoji taj “skriveni” kraj igre u kome treba da odes na ovu jednu Stranger misiju. Fora je u tome sto ona je ona na mapi obelezena istim simbolom kao sve ostale Stranger misije (ovaj znak pitanja) ali kada stavis kursor preko njega, nece ti se ispisati slovima “Stranger” nego se ispise “Remember My Family”. Kada predjes tu misijicu, dobijes praaavi kraj igre i odjavnu spicu.

Pa, rece on, mada, totalna nelogicnost. Sto godina igram igre, gledam filmove i serije i navikao sam da nakon creditsa je kraj. :slight_smile: Kako god, sad je kasno za bilo sta, pogledao sam na YTube, a da obrcem igru zbog tog kraja, niti imam na cemu a i ne isplati se zbog dodatnog gameplaya od 10 minuta. :slight_smile:

Pa fora je sto creditsa NEMA nakon ove zvanicne poslednje misije. To treba da ti bude hint da se zapitas sto ga nije bilo, pa da istrazis to. :smiley: Verujem da ima jos ljudi koji su tako propustili onaj pravi kraj.