Rock Band 1 2 3 pomoć, zabadaju na loadingscreen-u (treba mi za vikend), častim burek

Odma da se izvinim svima, nisam skapirao kako se koristi ovaj novi forum :)) Zasto ste sve menjali bas je bio lepi onaj stari. No cool je i ovo :slight_smile: Ljudi imam problem, i ne znam kako da ga resim. Naime Rock Band 1 2 3 igrice nece da rade na RGH xbox 360 konzoli, rade sve igrice sem ove tri, zapravo i one se pali sve 3 ali kada se udje na pesmu vrti loading screen i nista se ne desava. Ako moze pomoc? POkusavao sam iso2god onaj xboxexplrer, koristim auroru 0.6b ove ostale informacije kernel i vrsta konzole nzm kako da pogledam, konzola je poslednji model slim crna. A hteo sam da resim ove igrice do vikenda da mozemo da se zezamo za vikend.

Hvala na pomoci.
Pozz

Ako je neko imamo bilo kakvog dodira sa ovim, ili zna bilo sta neka pusti replay. Pokusao sam da zamenim HDD i da pustam sa Usb-a ista stvar… Ne znam sta bi jos mogao da pokusam. POkusao sam deltete sve, pa iznova sa sve novim profilom, nece, pokusao sam all instrument mod sa dzojpedom da sviram nece ni to, pokusao sam samo gitaru bez dzojpeda nista…

2.0.16537.0 kernel i konzola conora

da li igru pokreces solo klot, ili imas ubacene i DLC pesme?

Tesko ce ti proraditi ta igrica

Uspeo sam da namestim igricu, prso sam, nasao sam neke custom peceve na nekom italijanskom sajtu jedva sam namestio… Sada vijam klavijaturu to mi fali, jel znate gde moze da se kupi?

U velikoj meri zavisi od toga gde zivis…

Identican problem imam! Mozes li mi reci kako da dodjem do tih patcheva?