Risen 2 Gameplay Video 01

https://youtu.be/NHvMznq0Hfs

Prvih 5 min igre. Risen 2 inace izlazi 27 aprila pa ko voli neka izvoli

Neka bude kao kec bicu prezadovoljan,mada sam malo skeptican :/]
Eh kad se setim kakve je igre Piranha Bytes pravila Gothic,Gothic 2(po meni najjaci RPG ikad) pa donekle i Gothic 3(enhanced edition).

Koliko ruzna igra:) zavrsio sam prvi deo u dahu, za celu igru dobijes 4 oklopa:) morace i drugi deo na silu da se odigra!

Igraces i drugi deo…pa ti si lud :smiley: necu ga igrati pa da je poslednja igra na svetu

jeste da nije bilo armora i maceva u prvom delu ali igra je imala smek pravog rpg-a! osecaj avanture je jedinstven!

Risen 1 po meni je katastrofa od igre. Kad bi Raisen 2 bio bar ko Gothic 4 koji daleko da je najbolji RPG ali je OK ostvarenje.

Gothic 4???Rpg??? :confused:

Risen svavko nije jedan od boljih rpg ali je sasvim solidna igra,ali Arcania…
Mada recimo zavisi i na cemu ste igrali Risen,posto je PC verzija dosta bolja.

Na Xbox 360 ,znač to je razlog nisam znao da se PC verzija razlikuje od konzolne .

Da pc verzija i nekako ali xbox verzija je kao igra sa ps1 a jos i stalno pada framerate…ne znam kako su to uspeli sa tako odvratnom grafikom i view-distance-om od 10 metara XD

risen je imao svoje probleme, ali ko je voleo gothic 1 i 2 risen mu je lepo legao :slight_smile:
deluje mi da ce risen 2 biti dosta poboljsan u odnosu na keca. grafika deluje dosta lepse.

Malo duzi klip ali po meni pravi opis xbox verzije igre a jos je i covek car xD

ne, sta jes’ jes’ mnogo je odvratna igra bila, bas je isprazna, ovaj opis je najbolji za risen, ali eto, ja sam ga zavrsio, imao je “nesto”