Rise of the Tomb Raider

Ili bolje bi bilo reci steta je igrati ovo na X360 :), radi ove igre se kupuje XO…kakvo cekanje da dodje na PS4.

Btw. Upravo je igram na XO…

Jao, veeeeeliiiiiiiikaaaaaaa greota je ovo igrati na x360, skidam ti kapu za to :beer:.

Buduci da sam ekonomista, kosi se sa svim mojim principima da sada kupim XO zbog jedne igre koju mogu odigrati besplatno :slight_smile: takodje ne smeta mi grafika, igra izgleda pristojno i na 360, prezivjecu nekako ii bez XO :smiley:

Odigrao oko 3h igre. Za sada sve za pohvalu, grafika odlična, period koji Lara istražuje skroz po mom ukusu. Igra dosta liči na predhodni deo ali videću kako se kasnije priča razvija.
Ono što uncharted nikada neće imati je užitak pogleda iz trećeg lica u ovoj igri :grin:

Lepo rece sve sto je dzabe je i bogu drago :smiley: . Kako ce PS4 da padne tek za godinu dana, igram sve sto mogu na xbox360. Nisam graphic whore , a i lepo izgleda na 360. :slight_smile:

Al igra stvarno fino izgleda na x360.Evo malopre sam probao i stvarno moze lepo da se igra bez ikakvih problema.Ne sumnjam da je na Xbox One bolja grafika al nesto ne verujem da je mnogo velika razlika.Doduse ja je necu prelaziti dok ne izadje za pc iz principa :slight_smile:

Igram na XBOX ONE

Vi koji igrate na xbox 360 da li igra ima opciju za 3D mod?

1:57 Serbia or Siberia ? nahhh its not matter … same thing :smiley:

Rekao je Serbia u klipu, ali je u prvom komentaru napisao da je ipak mislio na Siberiu. :smiley:

Krenuo sam jutros da prelazim igru na x360.Ne vredi,igra mi se mnogo i nmg da cekam da izadje za pc.Ipak ima jos poprilicno vremena.

Forget about this post :smiley:

Ma pucali sami sebi u nogu.

Al likovi napravili vest od tweet-ova. Ono, naravno da se radi o likovima iz industrije koji sigurno imaju uvid u te brojke (makar i šturo), ali opet … tweet-ovi brate :smiley:
A nisam ni sumnjao da će Tomb Raider da zagine zbog Fallout-a, pa čak i zbog Halo 5 igre; poprilično loše vreme za izbacivanje te igre. Evo moj share partner i ja planiramo da uzmemo tu igru, ali ne još uvek, jer se prži Halo 5 SLAYER/TEAM ARENA (morao sam caps lock, hoću da ženim Halo MP :D). Tako da će Tomb Raider najverovatnije neslavno da prođe sa ovom timed exclusivity prodajom. Na kraju krajeva, ja od toga ne jedem hleba tako da me u suštini i nije briga, bitno je da je igra dostupna za moj sistem (naredne će godine biti dostupna i za “pravu” konzolu, blago nama), pa ko voli nek na Laru izvoli … ups mislio sam ko voli nek se sa Larom igra … I give up :smiley: :lol:

Sinoc sam poceo igru na xbox one. Izgleda nestvarno dobro, bukvalno bi non stop pravio screenshot-ove.

Da, nije baš bilo pametno izbaciti igru istog vikenda kada i Fallout 4, ali šta je tu je. Nadam se da će jednom, kada F4 groznica malo popusti, ljudi pokupiti i Tomb Rider.

Bas me interesuje kurslus u glavama tih MS menadzera… Ja ih zamisljam duboko u cetrdesetim, kako vec imaju decu tinejdzere ciji nacin zivota ih plasi i zbunjuje, na poslu ostaju duze jer ne zele kuci, a na sastancima nemaju pojma sta da kazu. “Aha, znaci, ima ta neka Fall-nesto velika igra koja izlazi uporedo? Ma nema veze, klinci obozavaju Laru, sigurno nece da dozivi Fall, he, he, he”.


Da li je neko kupio? Rise of the Tomb Raider season pass i uspeo da instalira?

Tacno sam ljubomoran. Mnogo mi se igra sa Larom. Zao mi jos da dajem pare zu narednu igru, ali se uzima sigurno. Taman kad padne sneg, da atmosfera bude u tonu ovog screen-a.

Vremenska prognoza: sutra sneg :smiley:

Izbacili su igru istog dana kad i Fallout 4 koji je najiščekivanija igra ove godine, tako da mislim da su se stvarno zeznuli. Isto tako je Mad Max izašao istog dana kad i MGS V, i to je bila isto velika greška, ali opet mnogo manja od ove sa Tomb Raiderom, jer je ona izašla između Fallout 4 i Star Wars. Ništa gore. :smiley: