Rise Of The Tomb Raider Gameplay Gamescom 2015

mmm da da imas pravo, TR sam preleteo, zagonetki kao da nije bilo, na UC mora da se malo mozga, ali jos boljih zagonetki imas i Castlevania igrama, znaci neke su bile grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr dok ne predjes

Meni izgleda odlično, jedva čekam da izađe. TR 2013 mi je jedna od boljih igara prošle generacije, pa bi i ova trebala da bude korak napred.
Ne razumem zašto igra mora biti bolja ili gora od UC4? Kao da će nebo pasti u jednom ili drugom slučaju.

Prvi deo je odlicna igra, skoro sam imao prilike da se ponovo podsetim nje jer je bila na odlicnom popustu. Cak sam i presao 100% completion, sto nisam uradio na 360-ci.

Najveci “problem” igre je sto su tombs opcione, tj.nemaju nikakvog efekta na glavnu pricu, i veoma su male u svom scope-u, a ako nesto stoji u samom nazivu igre mora biti vise i bolje ukljuceno. Po ovome sto vidimo iz drugog dela, i oni su prepoznali taj problem i sad su grobnice vece i ubacene u glavni storyline.

Poredjenje sa Uncharted-om je neminovno ali totalno nepotrebno u smislu koja je bolja…sto neko napisa, da nam je samo vise ovakvih igara. Nije mi drago sto je privremena ekskluziva, jer bi voleo sto vise ljudi da proba igru sto pre, a i takodje mi nije drago sto je Uncharted ekskluziva, jer da bi je igrao moram da kupim drugu konzolu…ali jbg to je vec druga prica.

Ali na kraju krajeva svi će je igrati, jer je ipak timed ekskluziva :slight_smile:

Sent from my D6603 using Tapatalk

Upravo to. A koliko čitam ljudi traže najmanje sitnice da bi igri rekli ne. Ne samo ovde nego i na drugim forumima i blogovima. Ne znam odakle opšta negativnost i zluradost. Nekad mi se čini da je utrkivanje da se iznesu loše stvari i neki jako minorni minusi odjednom ispadnu deal breakeri. Poslednji trend je kako je Tomb Rider nerealan. Keve ti, nerealan? A ja mislio po istinitom događaju! Možda bi ljudi trebalo više da igraju igre umesto da razbijaju mozak oko nebitnih stvari samo da bi opravdali svoju konzolnu odluku. Enjoy more, hate less.

Niko nije rekao da ih necemo igrati. Jes da nervira ovo prenemaganje, ali cela igra je 11/10 hehehe. Ali da ima negativnosti ka svim igrama ima, toga je uvek bilo, a u poslednje vreme postalo je “in” pa vise primecujemo sve to nego li samu igru…

Sent from my Nexus 5