Rise Of The Tomb Raider Gameplay Gamescom 2015

https://youtu.be/pW0t24nKRMo

Kako sam se naprzio na ovo havarija bre jedva cekam da izadje :slight_smile:

Na igru ili na Staniju?

Ccc sram te bilo,nasta ja tebi licim :stuck_out_tongue: :smiley:

Nemoj brate. Postace trend, i onda smo ga na*ebali.

Slicnost izmedju Stanije i djevojke iz video igre ce vas SOKIRATI!!! (FOTO)?

DA, pozirala sam za igri cu Lana Croft - Stanija

ili “HTELA JE DA SE ZABAVI OBICNOM VIDEO IGROM. KAD JE VIDELA GLAVNOG LIKA, POGLEDAJTE STA SE DESILO”


TR>U4 :stuck_out_tongue:

Kako li joj se planinarski pijuk automaCki vratio za pojas pošto je pala, a držala ga je u ruci (hehe)?

Mnogo nelogicnosti ima. I sve je to ok, ali brate mili na svakih 15 min djevojka se dize iz mrtvih. A i prezvakan je vise taj fazon rusenja gradjevina kada ih pogledas ili ne daj boze nagazis. Bice toga i Unchartedu sigurno, ali malo je dosadilo jer na sami pogled terena i objekata vec svi znamo kada i gdje ce da nastane s*anje.

Mnogo k3nj@te al stvarno :smiley: nzm kako drugacije da prekomentarisem zadnja dva posta :smiley:

Malo se salim al nemojte da preterujete bas :wink:

Malo je porasla i guza u odnosu na 1.deo :wink:

Evo i orginalni fajl bez youtube kompresije :slight_smile:

Ja ću samo reći da nam treba više ovakvih igara!

Sent from my iPad using Tapatalk

Odlicno izgleda samo mi je gameplay malo neuzbudljiv. Lara po obicaju vristi, stenje, bezi od stvari koje se ruse, preskace provalije… vec vidjeno, mada je ovaj put zaista u prelepom izdanju.

Zaista deluje predobro igra ali malo mi se ne svidja ova fizika , skace sa one supe ko batman sa onim plastom kad se spusta i direkt na ovoga nozem ma da…

Ja vjerujem da će ovo biti odlična igra. Uživao sam igrajući predhodni dio i ne sjećam se da sam imao neke pretjerane zamjerke na igru. A ovo me dosta podsjeća na njega sa nekim doradama i ljepšim vizualima, tako da sam za sad zadovoljan viđenim.

Biće ovo odlična igra, nema tu šta, ali mi konstantno ide na nerve to što je Lara stalno u nekom mučenju i kukanju. Ne znam kako bih to najbolje opisao, al’ to me je iritiralo i u prvoj igri, glas joj je na ivici kukanja/cvilenja non-stop, nigde radosti ni veselja, stalno neka zapomaganja, uzdasi bola i slično. Čak i ovde u demou kada kaže “dad was right”, umesto da to uradi sa nekim ushićenjem i radošću što se ispostavilo da je otac bio u pravu jer je razrešila neku misteriju, ona opet kao da je na ivici suza i pod strahovitom teškoćama. Ništa je ne obraduje, ništa je ne razbesni, ništa je ne izvlači iz tog stanja babe narikače. Ajde u prvom delu to još nekako i može da se objasni, tek je počinjala, desila se nezgoda, na pustom je ostrvu usred nedođije i slično, ali valjda je do sada navikla na te probleme…lepte****

Sent from my D6603 using Tapatalk

hahahah a bas sam o tom razmisljao sve vreme dok sam igrao i prvi deo i dok sam sad ovo gledao, pa sta kukas bre vise samo se “prenemaze” :D, ovde bi trebalo da je ocvrsnula malo, a ona na svaku stvar HIII JUUU JAOOO HIII iJAOOO AHHHHAHAHAA HIIII su***** vise

And another thing, što se samih zagonetki tiče u Unchartedu su ozbiljnije od onih iz TR 2013. U Uncharted igrama je bilo zagonetki svakakvih vrsta, od pomeranja objekata po terenu, rešavanja raznoraznih logičkih problema, sakupljanja razbacanih artefakata. Svega je bilo i svaka je zahtevala da Drake konsultuje svoj “dnevnik”, što je baš davalo feeling da je on pametan arheolog.

Sent from my D6603 using Tapatalk